13 грудня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Відділ державної реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Центр надання адмін послуг
  Районні установи
 • Громадська рада при РДА
 • Оголошення
 • Реформи в Україні
 • Управління фінансів
 • Відділ статистики інформує
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Запобігання проявам корупції
 • Децентралізація влади
 • Електронне звернення
 • ProZorro ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ
 • Містобудування та архітектура
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
    Луцьк  
  Середа, 30 травня 2012 08:20

  Соціальний захист населення

  РОЗМІРИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ НА 2017 РІК

   

  Про порядок проведення перерахунків субсидій на опалювальний період

   

  Призначення і виплата соціальних допомог станом на 15.10.2017 року

   

  Про зміни  у порядку надання житлових субсидій (з 01.05.2017 року)

   

  Санаторно-курортне лікування учасників АТО

   

  Паспорти бюджетної програми 2017 рік

   

  Про зміни в переліку закладів охорони здоров'я, яким дозволяється виписувати лікарські засоби громадянам  постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофиохорони 

   

  ОГОЛОШЕННЯ!

  Виплата частини невикористаних коштів субсидії на опалення та субсидії на тверде паливо і скраплений газ членам сім’ї

  Надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачувати готівкові кошти субсидії на придбання твердого палива та частину невикористаної суми субсидії на індивідуальне опалення одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася. Для цього членам померлих осіб, потрібно подати заяву до управління соціального захисту (на монетизацію до 1 вересня 2017 року!).

  Зміни  до порядку надання субсидії

  Постановою Кабінету Міністрів Міністрів України від 18.08.2017 року   № 609 ”Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів. оплату житлово-комунальних послуг

  Відповідно до прийнятих змін розрахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.

  Передбачено під час здійснення розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховувати доходи за третій-четвертий квартали попереднього року, а розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні проводити на підставі доходів за перше півріччя поточного року.

  Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи громадян.

  При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна сума перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

  Передбачено, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання. Зобов’язано отримувача субсидії інформувати протягом місяця про закінчення терміну реєстрації місця проживання.

  Врегульовано питання призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна.

  Начальник  управління  соціального захисту

  населення Луцької райдержадміністрації                                    С.АВРАМЕНКО

   

  Рівень заробітної плати та стан погашення заборгованості по її виплаті

  Інформуємо, що за статистичними даними станом на 1 серпня 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам району становить 2356,5 тис. грн., що на 19,2 тис. грн. більше, ніж у минулому місяці. Заборгованість виникла у ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» Державного агентства резерву України в сумі 1980,1  тис. грн. , у філії «Луцький райавтодор”  ДП «Волинський облавтодор»  – 287,3 тис. грн. та у Волинській державній сільськогосподарській дослідній станції інституту сільського господарства Західного Полісся – 89,1 тис.грн.

   Графіки погашення заборгованості не виконуються, зокрема на  ДП Луцький комбінат хлібопродуктів №2 Державного агентства резерву України відхилення від графіка становить 1980,1 тис.грн., у Волинській державній сільськогосподарській дослідній станції інституту сільського господарства Західного Полісся – 65,0 тис.грн.

  Відносно ДП „Луцький комбінат хлібопродуктів №2” Державного агентства резерву України провадження у справі про банкрутство зупинене, оскільки матеріали справи скеровані до Вищого господарського суду України. 

   

  Соціальний захист населення

  В районі здійснюються заходи щодо соціального захисту багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей з дітьми. Забезпечено протягом січня-липня 2017 року нарахування й виплата державних соціальних допомог одержувачам на загальну суму  69,5 млн. грн.

  В районі створено 3 будинки сімейного типу та 7 прийомних сімей, в яких виховується 34 дитини. Нараховано та виплачено державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам на загальну суму 1042,6 тис.грн.

  Здійснено виплату допомоги 778 інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на загальну суму  9,7  млн. грн.

  Нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо на суму 78,2 млн. грн., заборгованість перед надавачами послуг на 1 серпня  2017 року – 63,2 млн. грн., за  2016 рік заборгованість відсутня.

  Видано путівки для оздоровлення 6 учасникам війни, 9 інвалідам війни (в т.ч. 3 інваліду АТО), 23 інвалідам загального захворювання, 3 членам сім’ї загиблого та 8 учасникам бойових дій. Видано 158 інвалідам району направлення для забезпечення протезними виробами та засобами технічної реабілітації.              

  Забезпечено надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг 6 тисячам громадян. Сума нарахованих пільг складає 7025,5 тис. грн., заборгованість перед надавачами послуг на 1 серпня  2017 року становить 9149,5 тис.грн., за  2016 рік заборгованість складає 3711,2 тис.грн.

  Нарахування по компенсації  автомобільним перевізниками за пільговий проїзд станом на 1 серпня 2017 року становить 881,9 тис. грн., заборгованість відсутня.

  В управління станом на 1 серпня 2017 року надійшло 464 письмових звернень, з них з питань надання матеріальної допомоги – 392 звернень. Проведено 9 засідань комісії з питань використання коштів  з державного та місцевого бюджетів для надання одноразової грошової матеріальної допомоги, малозабезпеченим громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та інвалідам, на яких вирішено надати допомогу 387 особам з місцевого бюджету на суму 638,5 тис. грн. та 4 особам з державного бюджету на суму 2,6 тис. грн.

  Начальник                                                                             С.АВРАМЕНКО

  Хомич 726 021

  ОГОЛОШЕННЯ!

   

  Як працюватиме для волинян програма монетизації субсидій

   

  Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина. 

   

  Урядовий проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

   

  До 1 липня 2017 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді повинні надати структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

   

  Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

   

  Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

   

  Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

  Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума  НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.

  Завдяки житловій субсидії 80% доходу родин з невеликим доходом буде збережено, незалежно від розміру платіжки, - Прем'єр-міністр

  Завдяки житловій субсидії 80

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Житлова субсидія – це реальна персональна знижка при сплаті за комунальні послуги, яка дозволить родинам з невеликим доходом 80% від їхнього доходу залишати на інші потреби, незалежно від розміру платіжки. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради з питань реалізації програми житлових субсидій у вівторок.

   

  Голова Уряду зауважив, що житлові субсидії та розстрочка на оплату житлово-комунальних послуг є механізмами компенсації, знижки на оплату для українських родин, домогосподарств, що мають невисокі доходи та потребують такої допомоги, після упровадження ринкових цін на газ.

   

  "Все, що потрібно зробити владі – дати інформацію про це і забезпечити ідентифікацію цієї родини, щоб саме їй це було призначено", - зазначив Володимир Гройсман.

   

  "Тарифи сьогодні є важкими, я це розумію, але для кожної української родини, яка цього потребує, субсидія – це є знижка, розстрочка – це можливість відстрочення платежу", - зазначив Володимир Гройсман.

   

  ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

   

  http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249468015&cat_id=244276429

   

   

  Наказ "Про повідомну реєстрацію колективних договорів"

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН з особистих питань в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

  ПОЛОЖЕННЯ про управління соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації

  теленфон 

  "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" З ПИТАНЬ НАДАННЯ СУБСИДІЙ 

  тел. 728-103, 760-860

  ЗАЯВА про призначення житлової субсидії 

  ДЕКЛАРАЦІЯ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

  Інструкція про порядок заповнення бланків

  Субсидія через інтернет стає доступною і для волинян

  Звіт про роботу за 2015

  Призначення субсидій

  Про державну допомогу сім’ям

  Субсидія знову по-новому

   

  ПРИЗНАЧАЄМО ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ ТА ТИМЧАСОВУ ДОПОМОГУ ДІТЯМ, БАТЬКИ ЯКИХ  УХИЛЯЮТЬСЯ  ВІД СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ ПО НОВОМУ

   

  Порядок споживання енергетичних ресурсів отримувачами субсидії

   

    Інформуємо Вас, що з 01 липня 2015 року запроваджується новий порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, який передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389. Детальніше за посиланням - Пам’ятка для пільговика!

   

              Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонної ”гарячої лінії”

  для надання консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей - «гаряча лінія» - 72-81-22
   
  Про інформування осіб, постраждалих внаслідок аварії  на ЧАЕС, щодо надання медичної допомоги 
  На виконання бюджетної програми «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2015 році Волинській області передбачено 5 067 142,00 гривень.Питання надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань регулюються Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 134.На виконання вищезазначеного Порядку, розпорядженням голови облдержадміністрації від 08 серпня 2014 року № 290 затверджено перелік регіональних спеціалізованих медичних закладів Волинської області для лікування постраждалих громадян.  Зокрема:- Волинська обласна  клінічна  лікарня  з  центром радіаційного захисту населення, тел./факс (0332) 77-31-36 (м. Луцьк, проспект Грушевського,    буд. 21);- Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання, тел./факс (0332) 71-28-51 (м. Луцьк, проспект Відродження, буд. 30);- Волинська обласна інфекційна лікарня, тел./факс (0332) 24-94-44     (м. Луцьк, вул. Шевченка, буд. 30);- ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер», тел./фак. (0332) 76-74-68 (м. Луцьк, вул. Тімірязєва, буд. 1).В зазначених медичних закладах громадяни, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, мають можливість пройти безкоштовне лікування із застосуванням високовартісних медичних технологій (проведення високовартісних операцій заміни суглобів, імплантації штучного клапана, коронарне шунтування та ін.), а хворі на онкологічні захворювання безкоштовно пройти процедури хіміотерапії.          Для проведення лікування, постраждалим громадянам необхідно особисто (або родичам) звернутися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації із заявою про надання медичної допомоги. До заяви необхідно додати документи:- копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та вкладки до посвідчення (для категорії 1);- копію паспорта особи (1, 2 та сторінка паспорту з відміткою про реєстрацію);- консультаційний висновок спеціаліста (лікарське консультативне  заключення, виписка із медичної карти хворого) із зазначенням діагнозу захворювань у заявника з обгрунтуванням необхідності надання медичної допомоги в стаціонарі спеціалізованого медичного закладу.Одночасно повідомляємо, що надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності здійснюється на підставі договорів, укладених з відповідними закладами охорони здоров’я (з обов’язковим зазначенням калькуляції витрат), та актів про надані послуги.Начальник управління                                                   С.З.АвраменкоНародзонек 726021
   
  При управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації у кабінеті № 108 з метою надання всебічної допомоги та соціальної підтримки демобілізованим особам та їхнім сім’ям, надання відповідних послуг створено ”єдине вікно” за участю фахівців управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Луцького об’єднаного військового комісаріату, управління Пенсійного фонду України в Луцькому районі, Луцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації та Луцького районного центру зайнятості.

  Санаторно-курортне лікування для постраждалих учасників антитерористичної операції

   

    В районі працює штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції 

   

  Щомісячна адресна допомога особам які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово комунальних послуг

   

  Інформуємо, що міжнародним жіночим центром „Ла Страда-Україна” з метою надання психологічної та юридичної допомоги населенню організовані  дитяча „гаряча лінія (0800 500 225 або 0800 500 772 з мобільного телефону) та Національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0800 500 335 або 0800 500 386 з мобільного телефону).

    

   

   

  ї

   

   

  ПРИЗНАЧАЄМО ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ

  МАТЕРЯМ ТА ТИМЧАСОВУ ДОПОМОГУ ДІТЯМ,

  БАТЬКИ ЯКИХ  УХИЛЯЮТЬСЯ  ВІД СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ

  ПО НОВОМУ

  Переглядів 13048 Останнє редагування Середа, 15 листопада 2017 15:24

  Схожі матеріали

  • Державний реєстр виборців Державний реєстр виборців

    

    
    
    
    

                                 ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

    Виборець повинен знати Державний реєстр виборців      ОСобистий кабінет виборця                                           

    

   До уваги виборців Боратинської та Городищенської сільських об’єднаних територіальних громад!

   У неділю 29 жовтня  2017 року відбудуться перші вибори Боратинського і Городищенського сільських голів та депутатів Боратинської і Городищенської сільських рад. Голосування буде проводитись з 8 до 20 години без перерви.

   Право голосу на місцевих виборах мають виборці, які належать до місцевої громади та проживають  в межах відповідного виборчого округу. Належність до місцевої громади та проживання на відповідній території (Боратинська сільська об’єднана територіальна громада - с.Боратин, с.Голишів, с.Новостав, с.Рованці, с.Баїв, с.Цеперів, с.Городище (Баївська сільська рада), с.Промінь, с.Коршовець, с.Вербаїв, с.Лучиці, с.Мстишин; Городищенська сільська об’єднана територіальна громада - Луцький район: с.Городище (Городищенська сільська рада), с.Григоровичі, с.Мартинівка, с.Несвіч; Горохівський район: с.Бережанка, с.Михлин, с.Загаї, с.Маруся, с.Угринів, с.Дубова Корчма) визначається зареєстрованим місцем проживання.

   Списки виборців будуть виготовлені на основі даних Державного реєстру виборців.

   Кожен виборець має право ознайомитися із попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії. Іменні запрошення виборцям дільничні виборчі комісії зобов’язані доставити до 18 жовтня 2017 року  включно.

   Звертаємо Вашу увагу, що:

   - із заявою про уточнення попереднього списку виборців можна звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації або до дільничної виборчої комісії до 23 жовтня 2017 року включно;        

   - із адміністративним позовом до суду  - до 26 жовтня 2017 року включно;

   - із заявою до дільничної виборчої комісії з проханням забезпечити голосування за місцем перебування виборця разом з довідкою медичної установи про стан його здоров’я  - не пізніше 20-ї години п'ятниці 27 жовтня 2017 року.

   Виборець, постійно нездатний самостійно пересуватися, стосовно якого у списку виборців зазначена відповідна відмітка, може до 12 години 28 жовтня 2017 року письмово або осибисто повідомити відповідну дільничну виборчу комісію про бажання проголосувати у приміщенні для голосування.

   Також на сьогодні вже працює веб-ресурс „Особистий кабінет виборця” (www.drv.gov.ua), розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців. Завдяки цьому ресурсу в інтернеті можна перевірити своє включення до Державного реєстру виборців та виборчу адресу.

   Зміни до уточненого списку виборців вносяться виключно на підставі рішення суду та повідомлень відділу ведення Державного реєстру виборців щодо усунення кратного включення виборця у списку виборців на цій виборчій дільниці.  Такі зміни можуть бути внесені до 18 години 28 жовтня 2017 року.

   У день голосування жодні зміни у список виборців не вносяться (навіть за рішенням суду), а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку, квартири місця проживання - у разі якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування.

   Розбіжності у виборчій адресі виборця в уточненому списку та паспорті громадянина України щодо найменування вулиці (проспекту, бульвару, площі, провулка, кварталу тощо) або номера будинку в разі, якщо такі розбіжності стосуються тієї самої вулиці чи того самого будинку та пов’язані з перейменуванням вулиці, зміною нумерації існуючого будинку, не можуть бути підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня такому виборцю та не потребують внесення змін до списку виборців.

   Для перевірки та уточнення своїх персональних даних просимо звертатись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації. Адреса: 43001, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Ковельська, 53, каб. 201, тел. (0332) 72-51-97. Графік роботи: з 8.00 до 17.15 (понеділок - четвер), з 8.00 до 16.00 - п’ятниця.  

   Відділ ведення Державного реєстру виборців

   Короткий календарик виборця

   29 жовтня 2017 року з 08.00 год. до 20.00 год. проводитимуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Без пред’явлення цих документів ви не зможете проголосувати!

   Право голосу на цих виборах матимуть лише члени відповідних сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад, до складу якої входять населені пункти згідно з додатком 2 до постанови ЦВК від 18 серпня 2017 року № 164.

   На місцевих виборах ви як член територіальної громади обираєте місцевого голову та депутатів. Тому голосувати можна лише за адресою реєстрації свого житла, а якщо ви у день виборів виїдете за межі свого населеного пункту (навіть на лікування до обласного центру чи в м.Ковель, м.Володимир-Волинський, м.Нововолинськ) і не повернетеся до 20.00, то втратите право голосу.

   На сьогодні ефективно працює Особистий кабінет виборця, розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua). Завдяки цьому інтернет-ресурсу ви за 5 хвилин можете зареєструватися й надіслати електронний запит для перевірки вашого включення до цього Реєстру. Уже наступного дня ви отримаєте відповідь від ЦВК і дізнаєтеся на якій саме виборчій дільниці ви будете у списку виборців, якщо у день виборів будете в своєму місті, селі чи селищі й не потрапите до лікарні.

   З 16.10.2017 кожен виборець має право ознайомитися в приміщенні дільничної виборчої комісії (далі - ДВК) звичайної виборчої дільниці, утвореної за місцем проживання, зі списком виборців та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

   До 18.10.2017 включно ДВК надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, яким повідомляє про включення його до попереднього списку виборців відповідної дільниці, назви всіх місцевих виборів, у яких йому пропонується голосувати, адресу ДВК, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

   Якщо виборець у вказані строки не отримав запрошення на вибори, або якщо після ознайомлення з цим запрошенням чи попереднім списком виборців він помітив якісь неточності щодо себе або інших осіб, або не виявив себе/інших осіб у списку виборців виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців або ДВК з відповідною заявою до 23.10.2017 включно.

   На цих виборах право на тимчасову зміну місця голосування відсутнє. Навіть переселенці та біженці з Криму, Луганської та Донецької областей, які тривалий час фактично живуть у вашому місті (селі, селищі) не можуть наразі подати таку заяву і проголосувати, бо це не передбачено законом про місцеві вибори. Переселенці зможуть проголосувати лише у разі, якщо змінять місце проживання (реєстрацію) на фактичне у тих населених пунктах, що входять до складу відповідної об’єднаної територіальної громади.

   Якщо виборець виявив неточності у списку виборців, але пропустив строки подання відповідної заяви до ДВК або органу ведення Державного реєстру виборців, то він може це виправити звернувшись із позовом про уточнення списку виборців до місцевого суду до 26.10.2017 включно. При цьому державне мито не сплачується. Таке рішення суду виборець має передати відповідній ДВК до 18.00 год. 28 жовтня 2017 року (суботи).

   Якщо виборець несподівано захворів, що призвело до тимчасової нездатності самостійно пересуватися, то він може (особисто, поштою чи через інших осіб) до 20.00 год. 27.10.2017 звернутися до відповідної ДВК із власноручно написаною заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування (у тому числі, у лікарні). До такої заяви додається довідка про стан здоров’я, видана медичною установою (лікарнею, амбулаторією, ФАП, поліклінікою тощо). ДВК зобов’язана до дня виборів перевірити відомості заяви та довідки і за результатами такої перевірки включити (або ні) виборця до витягу із списку виборців для голосування «на дому».

   Якщо у запрошенні виборця є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, але він бажає проголосувати на своїй виборчій дільниці, то йому слід письмово або особисто повідомити про своє бажання відповідну ДВК до 12.00 год. 28.10.2017.

   У день голосування (29.10.2017) будь-які зміни у список виборців не вносяться навіть на підставі рішення суду, а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку чи квартири.

   Завчасно перевірте себе у списках виборців, щоб реалізувати своє право голосу!

   Прийдіть 29 жовтня 2017 року на свою виборчу дільницю і проголосуйте за нову місцеву владу!

   Відділ адміністрування Державного реєстру виборців організаційного управління апарату Волинської облдержадміністрації

   Адреса: м.Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 105, тел. 0332-778276, 778279.

   Електронна пошта: vadm_drv@voladm.gov.ua   Веб-сайт: www.drv.gov.ua

   Графік роботи: з 8.00 до 17.15 у понеділок-четвер; з 8.00 до 16.00 у п’ятницю (з 13.00 до 14.00 – обідня перерва)

    

   ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ

               Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і  через створені державні органи.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, Міністерства закордонних справ, голови районної державної адміністрації, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців (www.voladm.gov.ua), також положенням про відділ.

    

   Положення про відділ ведення Реєстру

    

    Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької районної державної адміністрації знаходиться за адресою:

   Адреса: 43001, Волинська обл., м. Луцьк, вул.Ковельська, 53 (II поверх, каб.201)
   тел. (0332) 725 197, факс (0332) 725 197
   e-mail: vvdrv@lutskadm.gov.ua

    Графік роботи відділу:

   понеділок — четвер з 8.00 до 17.15
   п’ятниця — з 8.00 до 16.00
   перерва на обід з 13.00 до 14.00
   субота, неділя — вихідні

    

   Графік прийому громадян начальником відділу:
   щовівторка з 10.00 до 13.00

    

   Щомісячний звіт про діяльність відділу

    

   Посадові інструкція начальника відділу 

   Посадові інструкції працівників відділу

    

   Начальник відділу: Хомчук Людмила Олександрівна
   Головний спеціаліст відділу: Доленко Тетяна Олексіївна
   Головний спеціаліст відділу: Бабич Наталія Василівна

    

                                                                                                                                  

    

    
    

   Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є:


   Відомісті про кількість виборців

   Інформація про виборчі дільниці

   КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

   http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про Державний реєстр виборців

   http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/698-16

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ
   Про звернення громадян

   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B2%D1%80

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про вибори Президента України

   http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/474-14

    

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про вибори народних депутатів України

   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4061-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ
   Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної
   Республіки Крим, місцевих рад та сільських,
   селищних, міських голів

   http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2487-17http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2487-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ
   Про всеукраїнський  референдум

   http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5475-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про доступ до публічної інформації

   http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2939-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про державну службу

   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4050-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про інформацію

   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2657-12

   Завантажити

   ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
   від 13 вересня 2012 року №893

   Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

   http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=31719&what=0

   Завантажити

   ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

   від 15 квітня 2014 року № 276

    Про Роз’яснення щодо порядку перевірки факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування з виборів Президента України за місцем перебування виборців

   http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=36194&what=0

    Завантажити

    

    

    
    
    
    

    

  • Селищні, сільські ради Селищні, сільські ради

    

   Назва сільської ради Файл
   Баївська cільська рада   Викладено 
   Баківцівська cільська рада Викладено 
   Білостоцька cільська рада Викладено
   Боголюбська cільська рада Викладено 
   Боратинська cільська рада Викладено
   Буянівська cільська рада Викладено 
   Веселівська cільська рада Викладено 
   Воютинська cільська рада Викладено 
   Гіркополонківська cільська рада Викладено 
   Городищенська cільська рада Викладено 
   Заборольська cільська рада Викладено 
   Коршівська cільська рада Викладено 
   Лаврівська cільська рада Викладено
   Липинська cільська рада Викладено 
   Лищенська cільська рада Викладено 
   Княгининівська cільська рада Викладено 
   Одерадівська cільська рада Викладено 
   Несвічівська cільська рада Викладено 
   Підгайцівська cільська рада Викладено 
   Піддубцівська cільська рада Викладено 
   Проміньська cільська рада Викладено 
   Радомишльська cільська рада Викладено 
   Ратнівська cільська рада Викладено 
   Романівська cільська рада Викладено 
   Садівська cільська рада Викладено 
   Смолигівська cелищна рада Викладено 
   Торчинська cелищна рада Викладено 
   Чаруківська cільська рада Викладено 
   Шепельська cільська рада Викладено 
  • Житлово-комунальне господарство Житлово-комунальне господарство

    КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА

    

   Найменування підприємства

   Адреса

   Номер телефону

   ВУЖКГ смт. Рокині

   смт. Рокині, вул. Шкільна, 1

   70-94-98

   Липинське ВЖКГ

   с. Липини, вул. Центральна, 9

   79-76-16

   Торчинське ВУЖКГ

   смт. Торчин, вул. Незалежності 49

   79-14-72

   Маяківське ВУЖКГ

   с. Маяки, вул. 17 вересня, 77

   79-17-51

   ВКП «Грань»

   с. Г. Полонка, вул. Горохівська, 2а

   79-29-90

   «Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді

   с. Підгайці, вул. Шкільна, 28

   28-53-97

   КП «Рокині»

   с. Рокині, вул. Шкільна, 1

    

   КП «Луцьке»

   с В. Омелянник, вул. Володимирська, 5

    

   ВКП по наданню послуг населенню та виробництву сільськогосподарської продукції при Чаруківській сільській раді

   с. Чаруків

   79-75-18

   ВКП по наданню послуг населенню та виробництву сільськогосподарської продукції при Коршівській сільській раді

   с. Коршів, вул Л. Українки, 82

   79-75-64

   МКП по наданню послуг населенню та виробництву сільськогосподарської продукції при Смолигівській сільській раді

   с. Смолигів, вул. Миру, 2

   79-18-87

   ВКП по наданню послуг населенню та виробництву сільськогосподарської продукції при Лаврівській сільській раді

   с. Лаврів

   79-75-71

  • Розрахунки за енергоносії Розрахунки за енергоносії

    

    

   Оперативна інформація про стан розрахунків за спожиту електроенергію по Луцькому району

    

   Станом за 01 листопада 2017 року згідно інформації ПАТ ,,ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ” спожито 28,94 млн. куб. метрів газу  на суму 201,826 млн. грн., за який оплачено 200,301 млн. грн. (99,2 %), у тому числі бюджетними установами спожито 0,806 млн. куб. метрів газу на суму 7,641 млн. грн., за який оплачено 7,608 млн. грн. (99,6 %), зокрема:

   - державний  бюджет – спожито 0,006 млн. куб. метрів газу на суму 0,055 млн. грн., за який оплачено 0,056 млн. грн. (102,5 %);

   - обласний  бюджет – спожито 0,132 млн. куб. метрів газу на суму  1,257 млн. грн., за який оплачено 1,257 млн. грн. (100 %)

   - місцевий бюджет – спожито 0,668 млн. куб. метрів газу на суму  6,329 млн. грн., за який оплачено 6,295 млн. грн. (99,5 %);

   Населенням району спожито 28,134 млн. куб.  метрів  газу на суму 194,185 млн. грн., за який оплачено 192,692 млн. грн. (99,2 %), у тому числі:

   - пільги – вартість спожитого газу 5,91 млн. грн., за який оплачено  9,596 млн. грн. (162,4 %);

   - субсидії – вартість спожитого газу 81,433 млн. грн., за який оплачено    111,739 млн. грн. (137,2 %);

   - частка населення – вартість спожитого газу 106,843 млн. грн., за який оплачено 71,358 млн. грн. (66,8 %).

   Загальна заборгованість (враховуючи борги минулих років) складає 124,719 млн. грн.

   Заборгованість населення складає 124,653 млн. грн., частка населення складає 94,203 млн. грн.

   Заборгованість по пільгах – 4,375 млн. грн., по субсидіях – 26,074  млн. грн.

   За інформацією ПАТ ,,Волиньобленерго” станом на 01 листопада 2017 року  спожито 84,231 млн. кВт/год. електроенергії, на суму 136,993 млн. грн., за яку оплачено 136,288 млн. грн. (99,49 %), в тому числі:

   в промисловості – спожито 12,466 млн. кВт./год. електроенергії, на суму 27,764 млн. грн., за яку оплачено 28,299 млн. грн. (101,92 %); в с/господарстві – 6,517 млн. кВт./год. електроенергії, на суму 14,844 млн. грн., за яку оплачено 14,858 млн. грн. (100,1 %); в ЖКГ – 8,767 млн. кВт./год. електроенергії, на суму 14,737 млн. грн., за яку оплачено 14,352 млн. грн. (97,38 %); в бюджетній сфері спожито 3,398 млн. кВт/год. електроенергії на суму 7,535 млн. грн., за яку оплачено 7,606 млн. грн. (100,9%) в тому числі: установи державного бюджету – 0,133 млн. кВт./год. електроенергії, на суму 0,237 млн. грн., за яку оплачено 0,243 млн. грн. (102,68%); установи обласного бюджету – 0,601 млн. кВт./год. електроенергії, на суму 1,365 млн. грн., за яку оплачено 1,365 млн. грн. (99,98%) установи місцевого бюджету – 2,664 млн. кВт./год. електроенергії, на суму 5,933 млн. грн., за яку оплачено 5,998 млн. грн. (101,09 %);

   Населенням району спожито 44,348 млн. кВт/год. електроенергії, на суму 53,69 млн. грн. (враховуючи пільги та субсидії), за яку оплачено 52,929 млн. грн. (98,6%) зокрема:

   - пільги – вартість – 1,192 млн. грн., оплачено – 0,901 млн. грн. (75,59%);

   - субсидії – вартість – 6,943 млн. грн., оплачено – 7,34 млн. грн.               (105,72 %);

   - частка населення – вартість – 45,555 млн. грн., оплачено – 44,688  млн. грн. (98,1 %).

   Станом на 01 листопада 2017 року заборгованість по  Луцькому району перед районною філією  ПАТ ,,Волиньобленерго”  з урахуванням боргу минулих років складає 8,243 млн. грн., при цьому:

   - по промисловості заборгованість склала 65,28 тис. грн.;

   - сільгоспспоживачі заборгували 5,7 тис. грн.;

   - по ЖКГ – 934,86 тис. грн., в тому числі водоканал –307,92 тис. грн.;

   - по підприємствах та організаціях державного бюджету – 1,69 тис. грн.;

   - по підприємствах та організаціях обласного бюджету – 0 тис. грн.;

   - по підприємствах та організаціях місцевого бюджету – 0,27 тис. грн.;

   - населення (без пільг та субсидій) – 5,692 млн. грн.;

   - по пільгах – 254,72 тис. грн.;

   - по субсидіях – 1027,17 тис. грн.;

   - інші –261,59 тис. грн.

   Разом з тим подаємо інформацію щодо розрахунків за природний газ, електроенергію та порівняльну характеристику енергоспоживання згідно з поданими додатками 1, 2, 3.

    

    

    

    

  • Енергозбереження Енергозбереження

   Енергозбереження

    

   Про стан запровадження енергозберігаючих технологій в бюджетних установах, підприємствах, організаціях району за 9 місяців 2017 року.

   За 9 місяців 2017 року на  30  бюджетних об’єктах району проведено 30 енергозберігаючих заходів, на реалізацію яких використано  9,247 млн. гривень.

   Зокрема, у комплексі організаційно-технічних заходів з економії електричної енергії впроваджено заходи по встановленню енергозберігаючих ламп вуличного освітлення на загальну суму 1,858 млн.грн., а саме проведено:

   -  реконструкцію вуличного освітлення на суму 537,7 тис. грн. на території Гіркополонківської сільської ради  по вулицях Заводська, Нова, Квітнева с.Полонка, вулиці Оздівська с.Г.Полонка, вулицях Весела, Вільна с.Оздів;

   -  реконструкцію вуличного освітлення на суму 94,9 тис. грн. на території Городищенської сільської ради по вул. Східна с.Григоровичі, вул. Центральна с.Городище;

   -  реконструкцію вуличного освітлення на суму 1,18 млн. грн. на території Княгининівської сільської ради;

   -  реконструкцію електроустановок вуличного освітлення (встановлення автономних систем на сонячних модулях) у с.Ратнів Ратнівською сільською радою вартістю 45 тис.грн.;

   Замінено лампи освітлення у ДНЗ смт Рокині Княгининівської сільської ради на суму 150 тис.грн.

   Розрахунковий економічний ефект від впроваджених заходів очікується   9,6  млн.грн.

   У комплексі заходів по оптимізації режимів роботи систем теплопостачання, модернізації енергетичного обладнання на об’єктах бюджетної сфери проведено заходів на суму 908 тис.грн., а саме:

   - проведено заміну теплотраси БК с.Лище  вартістю робіт 89 тис.грн.

   - ремонт системи опалення АЗПСМ с.Забороль  вартістю 111 тис.грн.;

   - замінено систему опалення ДНЗ с.Боратин на суму 700 тис.грн.;

   - поточний ремонт котла ЗОШ села Романів вартістю 8,541 тис.грн.

    Розрахунковий економічний ефект від впроваджених заходів очікується в розмірі  174 тис.грн.

   У сфері впровадження прогресивних архітектурно-конструктивних рішень, поліпшення теплозахисних властивостей будівель впроваджено заходів на суму 6,3317 млн.грн., а саме:

   - замінено вікна та двері на металопластикові  у бюджетний установах району на суму 1,668 млн.грн., а саме   Луцькій ЦРЛ, адмінприміщеннях Городищенської та Чаруківської сільських радах, ВКП “Грань” Гіркополонківської сільської ради, ФАП с.Воротнів, АЗПСМ с.Липини, бібіліотеці для дорослих смт Торчин.

   - проведено капітальний ремонт покрівель на суму 2,797 млн.грн., а саме БК с.Лище (637 тис.грн. з них з районного бюджету - 500 тис.грн.), БК с.Городище (712,836 тис.грн., з них 697,456 тис.грн. кошти районного бюджету),   БК с.Білосток  (607,8 тис.грн. -  кошти районного бюджету), ДНЗ с.Баїв (639,877 тис.грн. тис.грн., з них 634,337 тис.грн. кошти районного бюджету).

   - проведено поточний ремонт покрівлі ЗОШ села Боратин вартістю 72,589 тис.грн.;

   - проведено утеплення приміщень на суму 1,793 млн.грн., а саме БК с.Лище вартістю 800 тис.грн. - залучено районний бюджет, БК с.Піддубці вартістю 193,127 тис.грн., БК с.Романів - 800 тис.грн., з них 598,5 тис.грн. -сільський бюджет.

     Розрахунковий економічний ефект від впроваджених заходів очікується у розмірі 821 тис. гривень.

   У результаті впроваджених заходів по установах району очікується  розрахунковий економічний ефект у розмірі 10,585 млн. гривень.

   Таранюк 782 159

    

   Володимир Кістіон обговорив з представниками Світового банку питання реформ в енергетичному секторі України

   Уряд працює над тим

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Сьогодні відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона з представниками Світового банку. У зустрічі взяли участь директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, директор Департаменту глобальної практики з питань енергетики та видобування Світового банку Ранджіт Ламех, керівник портфелю проектів Світового банку в Україні Клавдія Максименко та інші.

   У ході бесіди сторони обговорили питання функціонування та реформування енергетичного сектору України.

   Володимир Кістіон поінформував представників Світового банку про результати діяльності Робочої групи з питань прискорення реформування НАК «Нафтогаз України». Зокрема, він наголосив, що на попередньому засіданні групи було обговорено та схвалено актуалізований план реструктуризації ПАТ «НАК «Нафтогаз України», узгоджено проект плану з корпоративного управління нового оператора газотранспортної системи України ПАТ «Магістральні газопроводи України» тощо. Володимир Кістіон зауважив, що утворення нового оператора ГТС планується протягом листопада поточного року.

   Представники Світового банку подякували за можливість отримати та актуальну інформацію з проблемних питань та висловили готовність надалі тісно співпрацювати над реалізацією завдань реформування енергетичного сектору України.

   У свою чергу Володимир Кістіон закликав представників Світового банку брати активну участь у діяльності Робочої групи з питань прискорення реформування НАК «Нафтогаз України».

   ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

   http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249464626&cat_id=244276429

    

    

    

    

   Скорочення та заміщення споживання газу альтернативними видами палива – питання енергетичної безпеки України

    

   Про це сьогодні повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході виступу на спільному засідання Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та Комітету у закордонних справах «Дипломатичний фронт. Шляхи посилення енергетичної безпеки».

            На переконання Голови Агентства, національна енергетична безпека безпосередньо залежить від скорочення споживання традиційних енергетичних ресурсів, особливо газу. Важливу роль при вирішенні цього питання відіграє розвиток відновлюваної енергетики. Про це дбають вже всі країни світу. С. Савчук нагадав, що переломним моментом у розвитку «чистої» енергетики став 2015 рік, коли обсяг інвестицій у відновлювані джерела енергії вперше перевищив суму коштів, залучену у розвиток традиційної енергетики.

            «Тому Україні життєво необхідно переймати досвід США, країн Європи та впроваджувати ефективні механізми скорочення та заміщення споживання традиційних енергоресурсів. Для цього вже чимало було зроблено. За два останні опалювальні сезони за трьома категоріями споживачів – населення, підприємства теплокомуненерго та бюджетна сфера - вдалося скоротити споживання газу на 7,2 млрд м3. За два роки додатково встановлено 1,2 ГВт теплових потужностей, що працюють на інших, крім газу, видів палива», - наголосив Голова.

            Сергій Савчук також закликав представників депутатського корпусу прийняти законопроект щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії  (від 30.03.2016 № 4334), який розглядатиметься в сесійній залі 20 вересня цього року.

            «Цим законопроектом ми даємо можливість інвестору, який буде виробляти тепло з інших, крім газу, видів палива, повертати свої інвестиції за  гарантованим тарифом, закладеним у цьому законопроекті. Якщо у будь-якому місті України інвестор встановить твердопаливну котельню, то він буде чітко знати, що його тариф становитиме 90% від тарифу на тепло з газу. Завдяки цьому в Україні можна буде лише за рахунок таких інвесторів додатково замістити 3 млрд м3 газу на рік», - підкреслив Голова та додав, що прийняття законопроекту також сприятиме створенню нових робочих місць, розвитку малого та середнього бізнесу, додатковим надходженням у бюджет.

   Довідково.

            Спільне засідання Комітету ВРУ з питань ПЕК та  Комітету у закордонних справах «Дипломатичний фронт. Шляхи посилення енергетичної безпеки» відбулося за участю народний депутатів України, представників Посольств Канади, Великобританії в Україні, Міненерговугілля, МЗС, Держенергоефективності, ключових енергетичних компаній, експертів в галузі енергетики, а також представників міжнародних організацій.

   http://saee.gov.ua/uk/news/1323

   Утеплення багатоповерхівки за підтримки Уряду дає змогу удвічі зменшити комунальні платежі його мешканцям

   Утеплення багатоповерхівки за підтримки Уряду дає змогу удвічі зменшити комунальні платежі його мешканцям

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи сьогодні журналістам результати національного дослідження "Ефективність державної підтримки реалізації енергоефективних заходів в ОСББ", проведеного Агентством спільно з проектами IFC та USAID.

   "Результати цього дослідження – це відповідь усім без виключення скептикам, які вважають, що люди беруть кредити, утеплюються і не мають жодного результату", - наголосив Голова та повідомив, що у рамках дослідження проведено опитування 127 ОСББ та ЖБК по всій Україні, які вже взяли участь в Урядовій програмі, впровадили заходи та отримали відшкодування.

   "За даними опитаних ОСББ, економія тепла для будинку після термомодернізації складає 24%. Наприклад, середня вартість заходів з утеплення серед них склала 137 тис грн., з яких близько 84 тис. грн. – фінансова допомога Уряду та місцевої влади", - зазначив Голова та навів успішні приклади комплексного утеплення багатоповерхівок: ОСББ "Явір - 2011" у  Луцьку та ОСББ «Галицького-4» у Рівному після утеплення зменшили витрати на опалення удвічі.

   Голова Агентства також повідомив і про ефект від впровадження інших заходів. Так, після встановлення ІТП ОСББ отримає додатково ще 10% економії тепла. Модернізації систем освітлення в будинку дає 71% економії електроенергії. Ті учасники програми, які замінили вікна на енергоефективні, отримали в середньому 14% економії тепла.

   Загалом, зі слів Голови Агентства, за результатами дослідження 100% опитаних ОСББ/ЖБК-учасників програми відчули позитивні зміни після реалізації енергоефективних заходів, 70% - досягли значної економії. "Крім того, 81% опитаних ОСББ відчули підвищення комфорту житла, що теж важливо. Це означає, що не потрібно буде купувати нове житло. Варто лише утеплити своє помешкання і будете жити в оновленому комфортному будинку", - підкреслив Голова та додав, що ринкова вартість такого житла зростає щонайменше на 25%.

   Підсумовуючи, Голова підкреслив, що тепер ці ОСББ-учасники програми увійдуть у новий опалювальний сезон 2016/2017 з утепленими будинками та у рази меншими рахунками за комунальні послуги.

   Довідково.

   Презентація "Ефективність Урядової програми з енергоефективності для ОСББ: результати національного дослідження, факти, успішні приклади" за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Report.pdf

   Захід відбувся 12 липня у ІА "Інтерфакс-Україна". Його учасниками також стали керівник проекту IFC "Енергоефективність в житловому секторі України" Софія Лінн, директор Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" Діана Корсакайте, керівник житлово-комунальних програм громадянської мережі "Опора" Тетяна Бойко, секретар міської ради м. Луцька Юлія Вусенко, Голова Асоціації енергоаудиторів України Андрій Цибулько, Голова правління Ради Голів ОСББ м. Луцька Роман Бондарук, Голова правління ОСББ "Альма-центр" (м. Харків) Юлія Самойлова, Голова правління ОСББ "Берегиня" (м. Львів) Олександра Слободян.

   Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

    

    

   Підвищення енергоефективності значно скоротить рахунки домогосподарств - Президент на Нацраді Реформ з питань енергоефективності

    

   Підвищення енергоефективності

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Під головуванням Президента Петра Порошенка відбулось засідання Національної Ради Реформ з питань енергоефективності. Глава держави наголосив, що Україні вдалося суттєво знизити імпорт газу, обсяг якого на сьогодні значно менший, ніж обсяг реверсних постачань, які ми змогли забезпечити завдяки ефективній співпраці  з Європейським Союзом. За підсумками минулого року частка імпорту газу з Росії в 1,7 разів була меншою, ніж обсяг імпорту газу з Європи.  

   ,,Впровадження заходів з енергоефективності може значно скоротити і рахунки домогосподарств, про які сьогодні так багато говорять політики’’, - підкреслив Петро Порошенко.

   Глава держави наголосив, що проведення даної реформи дозволить впродовж п’яти років зменшувати імпорт природнього газу на 1-1,5 млрд м3 щороку, скорочувати витрати держави на субсидії на 3-5 млрд грн. щороку.

   Петро Порошенко зазначив, що зміни не будуть обмежуватися лише приведенням тарифів до ринкового рівня. Держава повинна потурбуватися про ефективну інфраструктуру  енергопостачання, впровадження сучасних енергоощадних технологій, зменшення частки  енергоємних виробництв в структурі економіки та запровадження стимулів для впровадження заходів енергоефективності.

   ,,В першу чергу, українці мають відчути покращений сервіс, гідне ставлення до себе, як до реального власника будівель, прозорість розрахунків – вони мають на це право та можливість самим регулювати об’єми отримуваних послуг. Власне кажучи, для цього і робляться реформи’’,  - підкреслив Президент.

   Президент підкреслив: ,,Стратегічні кроки, які будуть спрямовані на заходи з підвищення енергоефективності, які маємо розглянути на сьогоднішньому засіданні, дозволять не лише досягти значного скорочення споживання та заміщення газу, але відкриють абсолютно нові ринки з широкими інвестиційними можливостями’’. Глава держави додав, що це також дозволить створити нові робочі місця.

   ,,Одним із ефективних інструментом зміцнення енергетичної безпеки є підвищення енергетичної ефективності національної економіки’’, - підкреслив Глава держави. За офіційними даними Міжнародного енергетичного агентства, енергоємність ВВП України у більш ніж 2,5 рази вища, ніж в країнах ОЄСР. В Україні питоме споживання енергоресурсів на квадратний метр житла є на 60-70% більшим, ніж в середньому в країнах ЄС, а використання газу для опалення м2 – в 2-2,5 рази більше.

   Україна також має підприємства теплокомунерего з застарілим обладнанням та тепломережами, де втрачається до 30% тепла. ,,Із 18,6 мільярдів кубів, які щороку йдуть на опалення та інші потреби населення, два з половиною мільярди втрачається в системі централізованого постачання по дорозі до домогосподарств. Ще мільярди – ,,випаровуються’’ в будинках крізь старі вікна, двері, стіни. Ми не такі багаті, щоб дозволити собі гріти космос, повітря та небо’’, - наголосив Глава держави.

   При цьому Глава держави особливо підкреслив, що запровадження цієї реформи дасть можливість створити близько 50 тис. нових робочих місць та близько 5 млрд грн. щорічних податкових надходжень.

   Президент наголосив, що ця мета може бути досягнута лише за належного фінансування, відповідно, пріоритетним має бути створення Державного фонду енергоефективності та запровадження комплексної державної програми енергомодернізації житлових та громадських будівель.

   За словами Глави держави, якщо у 2013 році 92% імпортного газу ми отримували з Росії, то в 2014 році знизили цей показник до 74%. За підсумками минулого року він склав вже 37% - з тенденцією до скорочення. Цього року відсоток складає нуль, наголосив Президент.

   ,,Вже сьогодні не ми, як всі 22 роки історії України, ходили з протягнутою рукою і просили чи не дасть нам країна агресор трохи газу, а вже до нас стукають у двері і пропонують – чи не купили б ми трохи російського газу по конкурентній ціні’’, - сказав Президент.

   Глава держави підкреслив, що нині триває процес викорінення корупції, повернення контролю над державними підприємствами та боротьба з монополіями. Так, ключові підприємства енергетичної галузі - ,,Енергоатом’’, ,,Нафтогаз України’’, ,,Укренерго’’, ,,Укргідроенерго’’, ,,Центренерго’’, -  сумарно збільшили прибутки на 10 млрд грн. Президент нагадав, що з метою диверсифікації джерел для атомних електростанцій підписано угоди з альтернативними постачальниками ядерного пального, зокрема з Westinghouse.

   Диверсифікація маршрутів енергопостачання, поява конкурентних джерел вкупі із зниженням світових цін на нафту та газ, спонукали до зниження ціни на газ з 337 доларів в I кварталі 2015 року до 227 доларів в IV-му і на цей рік ми говоримо по ціну 160-180 доларів за 1 тис. м3, констатував Глава держави.

   ,,Ще позаминулого року дефіцит ,,Нафтогазу’’ становив 110 млрд. гривень, я дуже сподіваюсь що в цьому році у нас буде нульовий дефіцит і ми можемо впевнено про це  наголошувати цього року – виходимо в нуль’’, - звернувся Президент до керівника компанії.

   http://www.president.gov.ua/news/pidvishennya-energoefektivnosti-znachno-skorotit-rahunki-dom-37327

    

    

   Населення продовжує активно утеплюватися за підтримки Уряду

   5522

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності.

   У травні цього року населення взяло 17 522 "теплих" кредитів на суму більше 290 млн гривень. Це майже той об’єм коштів, який залучався у жовтні-листопаді минулого року, у пік популярності програми.

   "Така статистика дає підстави бути впевненими у тому, що програма діє і набирає обертів, населення довіряє Уряду і вже у травні активно скористалося державною підтримкою на утеплення", - повідомив Голова Агентства.

   Так, за минулий тиждень, з 23 по 29 травня, населенням залучено 3586  кредитів на суму 60,7 млн гривень. З них 3429 кредитів на суму 57,4 млн грн. оформлено на енергоефективні матеріали та обладнання. Ще 150 кредитів сумою 2,7 млн грн. взято для заміни газових котлів.

   За тиждень учасниками програми стали ще 7 ОСББ, які взяли кредитів на суму 576 тис. грн. для проведення загальнобудинкових енергоефективних заходів.

   Активну участь у програмі беруть і малозабезпечені родини. Так, за тиждень видано 2981 кредит на суму44,4 млн грн. для субсидіантів.

   За весь період дії програми населенням та ОСББ отримано більше 110 тисяч кредитів на суму більше 1,8 млрд гривень.

   Загалом, до програми долучилося більше 130 тисяч українських родин.

   Управління комунікації та зв’язків з громадськістю 

   http://saee.gov.ua/uk/news/1158 

    

    

   Сергій Савчук: Місцеві програми здешевлення "теплих" кредитів – це додаткова підтримка населення при утепленні

   5523

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Голова Держенергоефективності Сергій Савчук вкотре звертає увагу органів місцевого самоврядування на необхідність активніше долучатися до ініціатив Уряду у сфері енергоефективності  та розробляти місцеві програми з відшкодування частини відсотків за кредитами на утеплення.

   За його словами, заслуговує уваги активність міської ради міста Краматорська, яка з власної ініціативи приєдналася до реалізації державної програми "теплих" кредитів. Для цього міський голова міста Краматорська Андрій Панков підписав Заяву-приєднання до Меморандуму про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків між Держенергоефективності та Донецькою облдержадміністрацією від 24 липня 2015 року.

   У результаті започаткованої співпраці 27 квітня цього року Краматорська міська рада прийняла Програму відшкодування частини суми "теплих" кредитів для населення та ОСББ. Програма діятиме у м. Краматорську протягом 2016-2018 років.

   "В Україні майже всі міста-обласні центри підписали з нами меморандуми про співпрацю і таке партнерство вже довело свою ефективність. Адже мешканці одночасно можуть скористатися двома програмами компенсації: державною та місцевою. І кредити на утеплення будуть значно здешевлені", – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

   Програма Краматорська передбачає три механізми відшкодування за "теплими" кредитами. Перший – відшкодування 10% суми кредитів для фізичних осіб. Другий – 15% суми кредитів для ОСББ/ЖБК, а також відсотків, нарахованих за користування кредитом протягом перших двох місяців. Третій – за умови отримання міським бюджетом м. Краматорська субвенції обласного бюджету Донецької області передбачає відшкодування 10% першого внеску, а також залишку суми кредиту та нарахованих відсотків із врахуванням компенсації за рахунок коштів державного бюджету.

   Найближчим часом очікується прийняття рішення міської ради про виділення коштів з міського бюджету  в обсязі не менше 300 тис. грн. на фінансування цієї програми у 2016 році.

   "Приємно відзначити, що місцева влада працюватиме над питанням підвищення енергоефективності не тільки у житлових будинках, а у бюджетній сфері", - наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та пояснив, що на II Форумі енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня цього року у м. Києві, між Краматорською міською радою та Держенергоефективності було підписано Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ. 

   Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

   http://saee.gov.ua/uk/news/1157

    

   Держава стимулює виробництво та постачання бюджетним установам тепла «не з газу»

    

   5524

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   1 червня 2016 року на своєму засіданні Комітет ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки підтримав проект Закону України «Про внесення змін до статті 19 Закону України «Про теплопостачання» щодо укладення довгострокових договорів на постачання теплової енергії» (реєстр. № 4581 від 04.05.2016).

   "Усім відомо, що діюче законодавство передбачає укладання лише однорічних договорів на виробництво та постачання теплової енергії бюджетним установам. На думку експертів, це суттєвий бар’єр для тих підприємців, хто планує інвестувати в альтернативну теплоенергетику. Адже більшість проектів із заміщення газу має довший термін окупності - до 5 років", - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що проект акта розроблено Агентством з метою стимулювання заміщення газу при виробництві тепла і його постачання бюджетним установам.

   Так, змінами передбачається, що постачання бюджетній установі тепла, виробленого саме з використанням альтернативних джерел енергії, здійснюватиметься на підставі договору, строк дії якого становитиме не менше 5 років.

   Така правова норма забезпечить гарантію повернення постачальникам тепла "не з газу" вкладених інвестицій за всіх можливих варіантів здійснення інвестиційних заходів.

   Загалом, за результатами засідання народні депутати, члени Комітету ВРУ з питань ПЕК вирішили рекомендувати ВРУ прийняти даний законопроект за основу та в цілому.

   Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

   http://saee.gov.ua/uk/news/1165

    

    

    

  • Сільське господарство Сільське господарство

    

    
    

   ЗВІТ

   управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

   про роботу за жовтень місяць 2017 року

   Сільське господарство

   Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відповідно до покладених завдань та плану роботи проводить аналіз тенденцій і прогнозування процесу розвитку галузей агропромислового виробництва і сільських територій.

   За жовтень 2017 року в районі вироблено валової сільськогосподарської продукції на суму 173,9 млн. гривень, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами – на суму 62,0 млн. гривень.

   Головним  завданням  сільськогосподарських  підприємств  району  є  стабільне  нарощування  виробництва  продукції  тваринництва,  збереження  наявного  поголів’я  всіх  видів  тварин,  створення  умов  для  ефективного  виробництва  конкурентноспроможної  молочної  і  м’ясної  продукції.

              Станом  на 01.11.2017  року  в  районі  утримується  10634 голів  великої  рогатої  худоби,  в  т. ч.  3662 корови. Поголів’я  свиней  становить  5826 голів.   

               За жовтень 2017 року валове  виробництво  молока в сільсько господарських підприємствах  району становить 2245,1 тонн.  Найбільше  виробили  молока  у СГПП ,,Рать” – 491,4 тонн, СГТзОВ ,,Романів” – 316,3 тонни, СГТзОВ „Лище” – 421,8 тонн, СВК ,,Урожай” –  306,2 тонн, СГТзОВ ,,Городище” –  225,3 тонн.

              Значно  зросла  в  районі  продуктивність  дійного  стада,  середній  надій  на  корову за жовтень становить  611  кілограм  молока.

              Вироблене   молоко   реалізується   до  4  переробних  підприємств: ПРАТ ,,Галичина”, ТзОВ ,,Радивилівмолоко”, ТДВ ,,Кременецьке  молоко”,  ПАТ ,,Дубно – молоко”.

              За жовтень 2017 року сільськогосподарськими підприємствами реалізовано  187,3  тонн  м’яса в живій вазі.

              Станом на 1 листопада 2017 року в районі працює 41 пункт штучного осіменіння тварин, з них 23 індивідуальних пунктів штучного осіменіння тварин для власників особистих селянських господарств. 

             Агроформування району практично завершили осінньо-польові роботи. Зокрема, в сільгосппідприємствах посіяно озимий ріпак на площі більше        3,9 тис. га, що на 0,3 тис. га більше збиральної площі цієї культури в поточному році.

   Кукурудзи на зерно зібрано понад 24,0 тис. тонн по всіх категоріях господарств з площі більше 3,0 тис га. Валовий збір сої становить більше 10,0 тис. тонн, з площі понад 5,0 тис. га. Всього ранніх  зернових в господарствах усіх категорій власності зібрано понад 136,0 тис. тонн з площі понад 25,8 тис. га, що перевищує показник 2016 року, врожайність складає     52,7 ц/га.

              Збір цукрового буряка є не менш відповідальним етапом в осінньо – польових роботах. В усіх категоріях господарств зібрано 75,0 тис. тонн солодких коренів з площі 1,5 тис. га, з середньою врожайністю 500 ц/га.

              Станом на 01.11.2017 року посіяно по всіх категоріях господарств понад 21,0 тис. га озимих зернових. Пріоритетною культурою залишається озима пшениця – 20,0 тис. га або 80 відсотків усього озимого клину району.

   Начальник                                                                                               В.ШИМЧУК

   Узій 728 128

  • Промисловість Промисловість

    

    

   Промисловість

   Підприємствами району за січень – червень 2017 року реалізували продукції на суму 2,3 млрд. грн., що становить 18,1 відсотка загальнообласних обсягів.

   Товаровиробникам району належить значна частка (39,6–28,1%) загаль-нообласних обсягів реалізованої продукції харчової промисловості, машинобудування та виробництва меблів.

   Вагомий внесок у промисловість роблять ПрАТ "Волиньхолдінг", товариства з обмеженою відповідальністю "Модерн-Експо" та "Кромберг енд Шуберт Україна", де зосереджено понад 81% загальнорайонного обсягу.

   Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного жителя району склав 36,8 тис. грн., що у 3,0 рази більше від загальнообласного показника. За цим показником район посів перше місце в області.

   З початку інвестування в район надійшло прямих іноземних інвестицій на суму 14,2 млн. дол. США, що на 325,8 тис. дол. США або на 2,2 відсотка зменшився з початку 2016 року і становить 6,1 відсотка обласного обсягу. Обсяг іноземних інвестицій на одного жителя склав 222,3 дол. США.

   Основними причинами повільного росту темпів залучення інвестицій в економіку району є: безпосереднє скорочення надходжень інвестицій на підприємства району, їх заборгованість за кредитами (в тому числі і торговими), позиками та іншими зобов’язаннями перед прямими інвесторами, девальвацією гривні, значним коливанням валютного курсу.

   Іноземні інвестиції здійснювали партнери з 15 країн світу. Основними інвесторами економіки району є нерезиденти з Австрії, Італії, Белізу, на які припадає 87,9 відсотка іноземних інвестицій.

    

    

   Транспорт

   Основним видом пасажирських перевезень в районі є автомобільний транспорт, у якому найвагомішою часткою є діяльність підприємців – перевізників, з якими укладено 24 договорів по 35 маршрутах, на відшкодування за проїзд пільгових категорій громадян станом на 01 листопада 2017 року відшкодовано з районного бюджету 1015,2 тис. грн., заборгованість відсутня.

  • Сплата податків Сплата податків

   Сплата податків

    
   Показники файл

   Сплата податків Луцького району
   станом на 01.11.2017 року

   переглянути

    

    
  • Бюджет Бюджет

   Бюджет

    

   ВИКОНАННЯ  БЮДЖЕТУ

   ЛУЦЬКОГО  РАЙОНУ

   СТАНОМ НА 1 листопада 2017 р.

   УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ

   Виконання бюджету по загальному фонду

   Доходи

   Видатки

   Сума. грн.

   Відсоток

   виконання

   Сума. грн.

   Відсоток

   виконання

   Бюджет району

   648231520,7

   101,4

   562501643,26

   80,22

   Районний бюджет

   531909255

   102,2

   477909218,31

   81,61

   Сільські бюджети

   109950005,6

   99,0

   80270916,87

   73,58

   Селищні бюджети

   6372260,1

   84,8

   4321508,08

   67,07

    РОЗШИРЕНІ ДАНІ

      

   Загальний фонд

   Затверджено місцевими радами на рік

   Виконано місцевими радами з початку року

   % виконання до річного призначення

   1

   2

   3

   4

   5

   1, ДОХОДИ :

          

   Податкові надходження:

   10000000

   216930308,47

   217078534,40

   100,07

   Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

   11000000

   152682147,00

   150926507,49

   98,85

   Податок на доходи фізичних осіб

   11010000

   152583700,00

   150838574,63

   98,86

   Податок на доходи найманих працівників

   11010100

   142179700,00

   142643273,07

   100,33

   Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами

   11010200

        

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

   11010400

   7815200,00

   6104196,42

   78,11

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

   11010500

   2588800,00

   2091105,14

   80,78

   Податок на прибуток підприємств

   11020000

   98447,00

   87932,86

   89,32

   Податок на прибуток підприємств і організацій, що належать до комунальної власності

   11020200

   98447,00

   87932,86

   89,32

   Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів

   13000000

   214192,00

   240054,60

   112,07

   Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів

   13010000

   95792,00

   93918,22

   98,04

   Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентноє плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленоє в порядку рубок головного користування)

   13010200

   95792,00

   93918,22

   98,04

   Рентна плата за спеціальне використання води водних об'єктів місцевого значення

   13020200

        

   Рентна плата за користування надрами

   13030000

   118400,00

   146136,38

   123,43

   Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин місцевого значення

   13030200

   118400,00

   146136,38

   123,43

   Внутрішні податки на товари та послуги  

   14000000

   24172933,10

   23865125,76

   98,73

   Пальне

   14021900

   810480,00

   3808375,24

   469,89

   Пальне

   14031900

   14564303,49

   14537044,88

   99,81

   Акцизний податок з реалізаціє суб'єктами господарювання роздрібноє торгівлі підакцизних товарів

   14040000

   8798149,61

   5519705,64

   62,74

   Місцеві податки

   18000000

   39861036,37

   42046846,55

   105,48

   Податок на майно

   18010000

   15224425,07

   15957268,87

   104,81

   Податок на нерухоме майно, відмінне від земельноє ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житловоє нерухомості

   18010100

   150759,00

   190039,50

   126,06

   Податок на нерухоме майно, відмінне від земельноє ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житловоє нерухомості

   18010200

   232069,28

   424431,13

   182,89

   Податок на нерухоме майно, відмінне від земельноє ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитловоє нерухомості

   18010300

   53796,00

   6979,47

   12,97

   Податок на нерухоме майно, відмінне від земельноє ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитловоє нерухомості

   18010400

   1380703,72

   1872547,20

   135,62

   Земельний податок з юридичних осіб

   18010500

   2977988,93

   2647551,55

   88,90

   Орендна плата з юридичних осіб

   18010600

   7801821,64

   7250034,58

   92,93

   Земельний податок з фізичних осіб

   18010700

   1482185,57

   2103075,50

   141,89

   Орендна плата з фізичних осіб

   18010900

   953142,93

   1010267,32

   105,99

   Транспортний податок з фізичних осіб

   18011000

   150258,00

   85787,08

   57,09

   Транспортний податок з юридичних осіб

   18011100

   41700,00

   366555,54

   879,03

   Туристичний збір

   18030000

   0,00

   750,00

    

   Туристичний збір, сплачений фізичними особами 

   18030200

   0,00

   750,00

    

   Збір за провадження деяких видів підприємницькоє діяльності, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040000

   0,00

   -2818,67

    

   Збір за провадження торговельноє діяльності (роздрібна торгівля), сплачений фізичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040100

   0,00

   -1103,14

    

   Збір за провадження торговельноє діяльності (роздрібна торгівля), сплачений юридичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040200

   0,00

   -732,96

    

   Збір за провадження торговельноє діяльності (оптова торгівля), сплачений фізичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040500

        

   Збір за провадження торговельноє діяльності (ресторанне господарство), сплачений фізичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040600

   0,00

   -473,57

    

   Збір за провадження торговельноє діяльності (оптова торгівля), сплачений юридичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040700

   0,00

   -509,00

    

   Збір за провадження торговельноє діяльності (ресторанне господарство), сплачений юридичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040800

        

   Єдиний податок  

   18050000

   24636611,30

   26091646,35

   105,91

   Єдиний податок з юридичних осіб 

   18050300

   3017672,78

   2911939,85

   96,50

   Єдиний податок з фізичних осіб 

   18050400

   13935558,25

   14668628,26

   105,26

   Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків

   18050500

   7683380,27

   8511078,24

   110,77

   Неподаткові надходження

   20000000

   6113896,53

   6523606,34

   106,70

   Доходи від власності та підприємницької діяльності

   21000000

   3852874,00

   3840162,97

   99,67

   Плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів 

   21050000

   3767093,00

   3682562,85

   97,76

   інші надходження

   21080000

   85781,00

   157600,12

   183,72

   Адміністративні штрафи та інші санкціє 

   21081100

   16611,00

   32489,86

   195,59

   Адміністративні штрафи та штрафні санкціє за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоєв та тютюнових виробів

   21081500

   69170,00

   125110,26

   180,87

   Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційноє господарськоє діяльності 

   22000000

   1635628,04

   1814390,59

   110,93

   Плата за надання адміністративних послуг

   22010000

   1394342,63

   1630148,46

   116,91

   Адміністративний збір за проведення державноє реєстраціє юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

   22010300

   100000,00

   82968,20

   82,97

   Плата за державну реєстрацію (крім адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань)

   22010900

        

   Плата за державну реєстрацію джерел іонізуючого випромінювання (реєстраційний збір)

   22012300

        

   Плата за надання інших адміністративних послуг

   22012500

   845822,63

   1134114,96

   134,08

   Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та єх обтяжень

   22012600

   436320,00

   405135,30

   92,85

   Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державноє реєстраціє речових прав на нерухоме майно та єх обтяжень і державноє реєстраціє юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних

   22012900

   12200,00

   7930,00

   65,00

   Плата за оренду цілісних майнових комплексів та іншого державного майна

   22080000

   217300,00

   149767,18

   68,92

   Плата за оренду майнових комплексів та іншого майна, що у комунальній власності

   22080400

   217300,00

   149767,18

   68,92

   Державне мито

   22090000

   21977,41

   28789,55

   131,00

   Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 

   22090100

   20445,41

   28442,57

   139,11

   Державне мито, не віднесене до інших категорій

   22090200

   260,00

   333,38

   128,22

   Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 

   22090400

   1272,00

   13,60

   1,07

   Орендна плата за водні об'єкти (єх частини), що надаються в користування на умовах оренди, районними, Києвською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами

   22130000

   2008,00

   5685,40

   283,14

   Інші неподаткові надходження

   24000000

   625394,49

   869052,78

   138,96

   Інші надходження

   24060000

   625394,49

   869052,78

   138,96

   інші надходження  

   24060300

   625394,49

   866893,61

   138,62

   Кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву

   24062200

   0,00

   2159,17

    

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   0,00

   9,60

    

   Надходження від продажу основного капіталу  

   31000000

   0,00

   9,60

    

   Кошти від реалізаціє скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі 

   31010000

   0,00

   9,60

    

   Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування,   а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі

   31010200

   0,00

   9,60

    

   Разом доходів загального фонду

   90010100 

   223044205,00

   223602150,34

   100,25

   Офіційні трансферти

   40000000

   417696223,94

   373292694,84

   89,37

   Від органів державного управління

   41000000

   417696223,94

   373292694,84

   89,37

   Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я

   41020200

   25480700,00

   21233900,00

   83,33

   Субвенції

   41030000

   392215523,94

   352058794,84

   89,76

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомог сім’ям з дітьми інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

   41030600

   118160500,00

   98866928,43

   83,67

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепловодопостачання і водовідведення та послуг зв’язку

   41030800

   133820591,94

   131857954,76

   98,53

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату скрапленого газу, твердого та рідкого, пічного побутового палива, квартирної плати, вивозу сміття та побутових відходів

   41031000

   1458200,00

   1205696,49

   82,68

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань

   41033600

   1115700,00

   986500,00

   88,42

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційноє анестезії

   41033700

   20300,00

   16596,00

   81,75

   Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41033900

   85836000,00

   72267300,00

   84,19

   Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41034200

   46928600,00

   39229679,00

   83,59

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

   41034500

   2100000,00

   5150000,00

   245,24

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

   41035400

   228632,00

   421479,00

   184,35

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"

   41035800

   1864600,00

   1459761,16

   78,29

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов

   41036100

        

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

   41037000

   682400,00

   596900,00

   87,47

   Інші субвенції

   41035000

   72724978,00

   49741751,47

   68,40

   Субвенція за рахунок залишку коштів освітньоє субвенціє з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворилась на початок бюджетного періоду

   41035200

        

   Всього доходів загального фонду

   90010300 

   713465406,94

   646637420,65

   90,63

   Спеціальний фонд

          

   Місцеві податки

   1800000

        

   Інші податки та збори

   1900000

   59656,00

   149518,05

   250,63

   Екологічний податок 

   19010000

   59656,00

   149518,05

   250,63

   Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення 

   19010100

   53656,00

   96088,04

   179,08

   Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 

   19010200

   0,00

   50399,04

    

   Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинноє сировини 

   19010300

   6000,00

   3030,97

   50,52

   Неподаткові надходження

   20000000

   9356865,00

   15994459,42

   170,94

   Доходи від власності та підприємницької діяльності

   21000000

   268385,00

   499038,00

   185,94

   Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва

   21110000

   268385,00

   499038,00

   185,94

   інші неподаткові надходження  

   24000000

   2515511,00

   4832224,62

   192,10

   інші надходження  

   24060000

   0,00

   41961,25

    

   Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарськоє та іншоє діяльності 

   24062100

   0,00

   41961,25

    

   Надходження коштів пайовоє участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

   24170000

   2515511,00

   4790263,37

   190,43

   Власні надходження бюджетних установ

   25000000

   6572969,00

   10663196,80

   162,23

   Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством 

   25010000

   6044969,00

   3883753,61

   64,25

   інші джерела власних надходжень бюджетних установ  

   25020000

   528000,00

   6779443,19

   1283,99

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   1231174,00

   2920800,18

   237,24

   Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності  

   31030000

   0,00

   81100,00

    

   Надходження від продажу землі і нематер, активів

   33000000

   1231174,00

   2839700,18

   230,65

   Кошти від продажу землі

   33010000

   1231174,00

   2839700,18

   230,65

   Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на територіє Автономноє Республіки Крим

   33010100

   1231174,00

   2839700,18

   230,65

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

   41034500

   3178000,00

   3178000,00

   100,00

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування

   41036600

   432270,00

   0,00

   0,00

   Інші субвенції 

   41035000

   2629863,00

   1910000,00

   72,63

   Цільові фонди

   50000000

   266649,04

   310597,89

   116,48

   Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади

   50110000

   266649,04

   310597,89

   116,48

   Всього доходів спеціального фонду

    90010300

   17154477,04

   24463375,54

   142,61

   Всього доходів загального і спеціального фондів

   90010300

   730619883,98

   671100796,19

   91,9

   2,ВИДАТКИ:

          

   2,1 Видатки за тимчасовою функціональною класифікацією місцевих бюджетів

          

   Державне управління

   0100

   29530765,85

   21820017,44

   73,88

   Правоохоронна діяльність та забезпечення безпеки держави

   7000

   941041,00

   624406,84

   66,35

                         Місцева пожежна охорона

   7010

   628200,00

   473182,26

   76,91

   Освіта

   1000

   177421855,00

   132191298,99

   74,50

   Охорона здоров’я

   2000

   59093453,00

   44189694,24

   74,76

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   3000

   268582365,94

   244420649,53

   91,00

   Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

   3131

   938300,00

   718717,61

   76,59

   Програми і заходи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

   3132

   20000,00

   10982,25

   54,91

   Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді

   3141

   134900,00

   79445,94

   58,89

   Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)

   3160

   557810,00

   557808,43

   100

   Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю

   3104

   7638724,00

   6251711,19

   81,84

   Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами

   3181

   480000,00

   386359,09

   80,49

   Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість

   3202

   32400,00

   15034,60

   46,40

   Житлово-комунальне господарство

   6000

   9967479,10

   7182778,61

   72,06

   Культура i мистецтво

   4000

   18849841,46

   13122320,51

   69,61

   Бібліотеки

   4060

   4977079,00

   3810315,15

   76,55

   Музеї і виставки 

   4070

   311300,00

   219407,88

   70,48

   Палаци i будинки культури, клуби та iншi заклади

   4090

   8736232,46

   5426309,87

   62,11

   Школи естетичного виховання дiтей

   4100

   3429180,00

   2618408,05

   76,35

   Iншi культурно-освiтнi заклади та заходи

   4200

   1396050,00

   1047879,56

   75,06

   Засоби масової iнформацiї

   7200

   340000,00

   265000,00

   77,94

   Фiзична культура i спорт

   5000

   5016558,00

   3632381,29

   72,40

   Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство

   7300

   1025589,00

   638648,46

   35,94

   Проведення заходів із землеустрою

   7310

   601589,00

   337748,46

   56,14

   Програми в галузі сільського господарства, лісового господарства, рибальства та мисливства

   7330

   424000,00

   300900,00

   70,96

   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунiкацiї та iнформатика

   6600

   22716482,43

   19172333,45

   84,39

   Утримання та розвиток інфраструктури доріг

   6650

   22716482,43

   19172333,45

   84,39

   Iншi послуги, пов'язані з економічною дiяльнiстю

   7400

   11397178,00

   9109024,09

   79,92

   Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення

   7830

   1690000,00

   1575445,98

   93,22

   Цільові фонди

   9100

        

   Охорона та раціональне використання природніх ресурсів

   9110

        

   Видатки, не вiднесенi до основних груп

   8000

   857700,00

   570276,24

   66,48

   Резервний фонд

   8010

   239489,00

   0,00

   0,00

   Витрати, пов'язані з наданням та обслуговуванням державних пільгових кредитів, наданих індивідуальним сільським забудовникам

   8109

   24300,00

   21822,70

   89,80

   Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів

   8370

   563500,00

   375766,61

   66,68

   Всього видатків загального фонду

   90201

   607731269,78

   498643745,30

   82,05

   Спеціальний фонд

          

   Державне управління

   0100

   472100,32

   261632,45

   55,41

   Органи місцевого самоврядування

   0170

   472100,32

   261632,45

   55,41

   Освіта

   1000

   26100571,36

   14791227,12

   56,67

   Охорона здоров’я

   2000

   6624005,74

   5026949,76

   75,88

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   3000

   711382,00

   486749,98

   68,42

   Житлово-комунальне господарство

   6000

   10666310,03

   6659104,57

   62,43

   Культура i мистецтво

   4000

   8888597,80

   6476009,75

   72,85

   Фізична культура i спорт

   5000

   172775,83

   58091,00

   33,62

   Будівництво

   6300

   33900949,00

   18909359,24

   55,77

   Капiтальнi вкладення

   6310

   8310627,00

   2283422,93

   27,47

   Житлове будівництво та придбання житла для окремих категорій населення

   6324

   755000,00

   694000,00

   91,92

   Розробка схем та проектних рішень масового застосування

   6430

   549872,00

   257684,98

   46,86

   Сільське і лісове господарство, рибне господарство

   та мисливство

   7300

   250963,00

   26119,00

   10,40

   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунiкацiї та iнформатика

   6600

   16391374,12

   9063978,32

   55,29

   Утримання та розвиток інфраструктури доріг

   6650

   16391374,12

   9063978,32

   55,29

    Iншi послуги, пов'язанi з економiчною дiяльнiстю

   7400

   4272364,00

   2326500,36

   54,45

   Внески органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності

   7470

   4240000,00

   2294136,36

   54,10

   Охорона навколишнього  природного середовища та ядерна безпека

   7600

   992000,00

   802753,57

              80,92

   Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення

   7830

        

   Цiльовi фонди

   9100

   354951,05

   189277,97

   53,32

   Видатки за рахунок власних надходжень бюджетних установ

          

   Разом видатків спеціального фонду

   900201

   109830854,25

   65109967,09

   59,28

   Всього видатків

   900203

   717562124,03

   626831678,68

   87,35

   Баланс

          

   Начальник управління фінансів

   Луцької районної державної адміністрації                                                                             Л.Бусель

  • Виплати Виплати

    

    
    
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua