З Днем медичного працівника!
27 липня – професійне свято тих, без кого важко уявити життя людини, адже навіть народження дитини супроводжується допомогою медиків.
Шановні медичні працівники, протягом всього життя Ви допомагаєте зберегти наше здоров’я, лікуєте, коли ми ослаблені, рятуєте, коли сил і надії, здається, зовсім не залишилося.
Недаремно Вас називають янголами в білих халатах. Особливо сьогодні, коли в державі третій рік триває жорстока, кровопролитна війна.
Наші мужні воїни вступають в нерівний бій із підступним ворогом, й часто саме Ви, чи Ваші колеги на передовій, підставляєте своє надійне плече та виносите їх із поля бою, ризикуючи власним здоров’ям і життям.
Наші міста здригаються від вибухів та обстрілів, швидкі з сиренами знову і знову привозять поранених українців в медичні заклади. Й щоразу Ви мужньо вступаєте в найважливіший бій із найсильнішим супротивником, тому що це боротьба за людське життя, і кожне, врятоване від смерті – це найбільша Ваша перемога.
Ви рятуєте поранених маленьких дітей: зібравши всю волю в кулак, не піддаєтеся паніці та емоціям, докладаючи надлюдські зусилля, часто далеко не в оптимальних умовах для проведення операцій і медичних маніпуляцій, Ви робите просто неможливе.
Скільки поранених воїнів знову повернулися до життя завдяки Вашому професіоналізму та рішучості. Скільки збережено кінцівок для солдатів, де була загроза повної ампутації. Ви допомагаєте пройти їм цей непростий шлях реабілітації та даєте надію далі жити.
На полі бою, під обстрілами, вдень і вночі, незважаючи на втому, біль, погоду, голод, а інколи, й самі будучи пораненими, українські медики рятують життя і здоров’я українців, чим наближають перемогу та мир на нашій землі.
Дорогі лікарі, з нагоди Вашого професійного свята бажаємо, щоб доводилося працювати лише під мирним небом, щоб якнайшвидше все жахіття війни стало в минулому, а Ви й надалі мали можливість професійно розвиватися та нести свою таку відповідальну та нелегку службу порятунку та збереження людського здоров’я і життя!
Міцного здоров’я Вам, нехай ваші мрії та плани збуваються, а кожен день приносить радість і натхнення. Нехай Ваші рідні та близькі завжди будуть поруч! Будьте щасливі, здорові та успішні!
З повагою начальник Луцької районної військової адміністрації
Анатолій Костик
Поновлено позапланові перевірки у сфері надання житлово-комунальних послуг
Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області повідомляє щодо поновлення здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства
Їхня праця незамінна та вкрай потрібна
В п’ятницю, 26 липня, голова Луцької районної державної адміністрації Анатолій Костик та заступниця голови Алла Ганіч привітали медиків Луцького району з нагоди професійного свята.
В оборонному виробництві почали реально та помітно працювати іноземні кошти, і це велике наше досягнення – звернення Президента
Вдячний кожному й кожній, хто працює в наших оборонних підприємствах, в нашій оборонній індустрії. Відчутно, що галузь стає вже зовсім іншою – більш сильною, більш ефективною.
Нова прийомна сім’я виховуватиме трьох дітей, які є рідними між собою
Обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім’ї, оточена турботою та любов’ю.
Триває інформаційна кампанія «Листи до вільного Криму»
Зазначена інформаційна кампанія покликана підтримати політв’язнів і вкотре нагадати суспільству про українських бранців кремля.
Ментальне здоров’я – основа щасливого життя
25 липня заступниця голови Луцької районної державної адміністрації Алла Ганіч взяла участь в онлайн-нараді у зв’язку з розбудовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Волинській області. Зустріч відбулася у форматі Zoom.
Україна отримуватиме все, що необхідно, щоб вистояти й досягти своїх завдань – звернення Президента
Україна буде отримувати все, що необхідно, щоб вистояти й досягти своїх завдань. Сьогодні ж було кілька доповідей, які додають більш ясного розуміння і завдань, і потреб.
Волинь лідирує у рейтингу спортивної майстерності людей з інвалідністю
Обласний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» повідомляє, що Волинська область очолила рейтинг зі спортивної майстерності в Україні з видів спорту осіб з інвалідністю серед регіональних центрів.
Семеро волинян представлятимуть Україну на Олімпіаді
Сім спортсменів Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності будуть представляти Україну на XXXIII Олімпійських Іграх в Парижі.