25 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Відділ державної реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Центр надання адмін послуг
  Районні установи
 • Громадська рада при РДА
 • Оголошення
 • Реформи в Україні
 • Управління фінансів
 • Відділ статистики інформує
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Запобігання проявам корупції
 • Децентралізація влади
 • Електронне звернення
 • ProZorro ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ
 • Містобудування та архітектура
 • Вакансії
 • Туризм
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
    Луцьк  

  Державний реєстр виборців

  31.03.2019  

  Кабінет неадек Центральна виборча комісія ДРВ                        

   

   

   

   

  Шановні виборці Луцького району!

           Повідомляємо, що з метою забезпечення своєчасного виконання завдань щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації Волинської області буде працювати у вихідні дні березня 2019 року.

           Графік роботи: 02, 03, 09, 10, 16, 17, 23, 24, 30 березня 2019 року з 9.00 год. до 17.00 год. (без обідньої перерви), 31 березня 2019 року з 8.00 год. до 20.00 год. (без обідньої перерви),  адреса: 43001, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Ковельська, 53, каб. 201, тел. (0332) 72-51-97.

           З метою підвищення якості і достовірності списків виборців запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

           Звертаємо Вашу увагу, що із заявами про уточнення попереднього списку виборців та про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси можна звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації Волинської області до 25 березня 2019 року включно.

  Шановні виборці Луцького району!

           31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес з чергових виборів Президента України відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 27 грудня 2018 року №253 «Про початок виборчого процесу чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року».

           З метою підвищення якості і достовірності списків виборців запрошуємо  вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

           Особливо це стосується виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО.

           Зробити це можливо:

           – особисто, завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації (адреса: 43001, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Ковельська, 53, каб. 201, тел. (0332) 72-51-97, графік роботи: з 8.00 до 17.15 (понеділок - четвер), з 8.00 до 16.00 — п’ятниця);

           – скориставшись сервісом «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua .  Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Якщо  на електронну пошту надійде негативна відповідь, то виборцю потрібно звернутися до поточного відділу ведення Державного реєстру виборців з документами, які ідентифікують особу (паспортом громадянина України та документами, які підтверджують зміну персональних даних виборця)  для внесення відповідних змін у персональні дані виборця у Державному реєстрі виборців.

  Зразок заяви на включення

  Зразок заяви на зміну виборчої адреси

  Зразок заяви на зміну персональних даних

                  Кожен виборець, який в день чергових виборів Президента України буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не може проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.

  Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування

           Якщо у зв’язку із навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на день голосування) змінити місце голосування.

           З метою забезпечення захисту виборчих прав громадян України постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893 (із змінами) затверджено Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

           Частиною 3 статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців»  передбачено, що за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на відповідних виборах чи референдумі, відділ ведення Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси. Тимчасова зміна місця голосування (далі - ТЗМГ) підтверджується посвідченням, яке видається виборцю.

           Мотивуванням звернення може бути службове відрядження, фактичне місце проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії тощо.

           До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність ТЗМГ без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються відділу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій. До таких документів можна віднести довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, та інші. Перелік таких документів не є вичерпним.

           Заява приймається органом ведення Реєстру:

            - за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів чи

  місцезнаходженням виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування;

           -  за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців» (зареєстроване місце проживання).

           Заява подається виборцем особисто та розглядається не раніше дня початку відповідного виборчого процесу і не пізніше як за п’ять днів до дня голосування (на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року - до 25 березня 2019 року включно). При поданні звернення громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України).

           Під час розгляду заяви орган ведення Реєстру перевіряє:

           - чи включений виборець до Реєстру;

           - чи не було змінено місце голосування заявника на зазначених у заяві виборах або референдумі;

           - чи має виборець право голосу на відповідних виборах чи референдумі (належність до громадянства  України, досягнення 18-років, відсутність у записі Реєстру стосовно заявника службової відмітки про визнання його недієздатним).

           Для тимчасової зміни місця голосування членам окружних та дільничних виборчих комісій потрібно подати до відділу ведення Реєстру заяву про тимчасову зміну місця голосування та копію посвідчення (оригінал пред’являється органу ведення Реєстру), або копію рішення про утворення відповідно окружної чи дільничної виборчої комісії (рішення про зміни в складі виборчої комісії).

           УВАГА!   Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частини у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування. 

           Орган ведення Реєстру сприяє громадянам у визначенні виборчої дільниці (дільниці для голосування) та при поданні ними заяви надає необхідну правову допомогу.

           ТЗМГ забезпечує включення виборця тільки на одній виборчій дільниці (дільниці для голосування), утвореній на відповідних виборах або референдумі.

           Якщо виборцю вже було змінено місце голосування, орган ведення Реєстру невідкладно повертає заяву такого виборця з роз’ясненням можливості повторного звернення у визначений законом строк після відкликання попередньої заяви в органі ведення Реєстру за місцем отримання посвідчення, що підтверджує ТЗМГ виборця, та його повернення.

           Керівник органу ведення Реєстру відмовляє у задоволенні заяви особи про ТЗМГ з таких підстав:

           - якщо заяву подано раніше утворення виборчих дільниць (дільниць для голосування) або пізніше  ніж за п’ять днів до дня голосування;

           - якщо встановлено, що особа, яка звернулась із заявою, не має права голосу на відповідних виборах чи референдумі;

           - якщо заяву про ТЗМГ визнано необґрунтованою;

           - якщо до заяви виборцем не додано документів (копій документів), які підтверджують необхідність ТЗМГ крім випадків, коли виборча адреса заявника знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частини у Донецькій та Луганській областях.

           ТЗМГ забезпечує включення виборця на відповідній виборчій дільниці одноразово - на день голосування (на конкретну дату). У разі призначення повторного голосування виборцям, які перебуватимуть не за своєю виборчою адресою (не за місцем реєстрації), необхідно повторно звернутися щодо ТЗМГ вже на дату проведення повторного голосування. 

  Примірний зразк заяви тимчасової зміни місця голосування

   

  ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ

              Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і  через створені державні органи.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, Міністерства закордонних справ, голови районної державної адміністрації, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців (www.voladm.gov.ua), також положенням про відділ.

   

  Положення про відділ ведення Реєстру

   

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької районної державної адміністрації знаходиться за адресою:

  Адреса: 43001, Волинська обл., м. Луцьк, вул.Ковельська, 53 (II поверх, каб.201)
  тел. (0332) 725 197, факс (0332) 725 197
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Графік роботи відділу:

  понеділок — четвер з 8.00 до 17.15
  п’ятниця — з 8.00 до 16.00
  перерва на обід з 13.00 до 14.00
  субота, неділя — вихідні

  Начальник відділу: Хомчук Людмила Олександрівна

  Головний спеціаліст відділу: Доленко Тетяна Олексіївна

  Головний спеціаліст відділу: Бабич Наталія Василівна

  Графік прийому громадян начальником відділу:
  щовівторка з 10.00 до 13.00

  Щомісячний звіт про діяльність відділу

   

  Посадові інструкція начальника відділу 

  Посадові інструкції працівників відділу

                                                                                                                                  

  Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є:


  Відомісті про кількість виборців

  Інформація про виборчі дільниці

  КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про Державний реєстр виборців

  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/698-16

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про звернення громадян

  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B2%D1%80

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про вибори Президента України

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/474-14

   

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про вибори народних депутатів України

  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4061-17

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про місцеві вибори

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/595-19

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про всеукраїнський  референдум

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5475-17

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про доступ до публічної інформації

  http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2939-17

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про державну службу

  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/889-19

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про інформацію

  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2657-12

  Завантажити

  ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  від 13 вересня 2012 року №893

  Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

  http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=43918&what=0

  Завантажити

  ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

  від 15 квітня 2014 року № 276

   Про Роз’яснення щодо порядку перевірки факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування з виборів Президента України за місцем перебування виборців

  http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=36194&what=0

   Завантажити

   

   

   
   
   
   

   

  Переглядів 6705
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua