141 Гвардія Наступу    Захісні споруди  Україна НАТО

unnamed  Кримbezviz

Вівторок, 16 лютого 2016 10:57

Відбулися районні турніри з волейболу та шахів

14 лютого в с.Підгайці відбувся районний турнір з волейболу присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Валерія Шиманського та Віктора Ткачука та районний турнір з шахів приурочений пам’яті героям Небесної сотні та воїнам АТО.

Учасників змагань привітали: Ігор Ярмольський голова Луцької районної державної адміністрації, Валентин Приходько голова Луцької районної ради, Григорій Павлович голова Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, Юрій Семенюк сільський голова с.Підгайці. Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв воїнів-інтернаціоналістів та героїв Небесної Сотні і воїнів АТО та поклали квіти до могил загиблих односельчан.

Турнір з волейболу розпочався грою між командами с.Боратин та с.Підгайці. Господарі змагань досить легко здолали своїх суперників з Боратина. В другій грі команда с.Воютин перемогла досвідчену команду з с.Забороль. З рахунком 2:1 команда з Боратина переграла заборольців та посіла 3 місце. У фінальній грі, цікаву і комбінаційну гру продемонструвала команда з с.Воютин, та здобула перемогу над господарями змагань.

Призери змагань були нагородженні грамотами та медалями, а команда-переможець – кубком.

В турнірі з шахів, приуроченого героям Небесної Сотні та воїнам АТО, прийняло участь 16 шахистів нашого району. Змагання проводились за швейцарською системою, сім турів. Перше місце здобув Микола Крот з с.Боратина, друге місце у Володимира Іванова з с.Струмівка та третє місце у господаря змагань Володимира Анісімова.

Призерів та переможців змагань було нагороджено грамотами та цінними подарункам.