27 28 29 30 31
    141 Гвардія Наступу    Захісні споруди  Україна НАТО

unnamed  Кримbezviz

Понеділок, 11 січня 2016 10:25

04 січня на базі районної дитячо-юнацької спортивної школи пройшли змагання з футзалу серед юнаків загальноосвітніх шкіл району

04 січня на базі районної дитячо-юнацької спортивної школи пройшли змагання з футзалу серед юнаків загальноосвітніх шкіл району. Взяти участь у змаганнях прибули школярі із загальноосвітніх шкіл с.Боратин, с.Гірка Полонка, с.Лище, с.Ратнів, с.Гаразджа, та смт. Торчин. Спочатку команди було розподілено на дві підгрупи, де ігри між ними проводились за коловою системою. Команди з Боратина та Гіркої Полонки посіли треті місця в своїй групах та в особистій зустрічі сильнішими стали боратинці. В грі за третє місце команда з Гаразджі з рахунком 4:2 переграла своїх суперників з Ратнева. У фінальній грі юні футболісти з с.Лище здобули перемогу з рахунком 2:1 над футболістами з смт.Торчин і стали чемпіонами району з футзалу.

По завершенню турніру заступник голови Луцької районної державної адміністрації Інна Бас та голова Луцької районної ради Валентин Приходько привітали всіх учасників з Новим роком та побажали їм успіхів у навчанні та у наступних змаганнях. Керівники району вручили кожній команді футбольні м’ячі а переможці і призери змагань отримали медалі.

Заступник голови Луцької районної федерації футболу, Олександр Тимощук, побажав юним футболістам не зупинятися на досягнутому, а продовжувати займатися і покращувати свою майстерність та здобувати нові перемоги.