20 серпня 2022 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Звернення громадян
 • Публічна інформація
 • Регуляторна політика
  Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Очищення влади
 • Вивчення громадської думки
 • Правове забезпечення
 • Установи
 • Громадська рада при РДА
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Містобудування та архітектура
 • Вакансії
 • Протидія домашньому насильству
 • Служба у справах дітей
 • Протоколи комісії ТЕБ та НС
 • Діяльність спостережної комісії
 • COVID-19 район
 • Місцеві вибори 2020
 • Реєстр колективних договорів
 • Публічні закупівлі
  Внутрішньо переміщені особи

  АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2022 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  141 55521    Захісні споруди  Україна НАТО

  unnamed  Кримbezviz

  Понеділок, 06 грудня 2021 12:14

  Правила роботи у жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки

  До 31 грудня 2021 року в Україні діє карантин. Державна комісія ТЕБ та НС встановила з 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України.

  У межах жовтого рівня заборонено:

  Відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та співробітників;Робота закладів освіти, в яких вакциновано менше 100% персоналу;Проведення масових заходів; Робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури;Робота закладів громадського харчування (окрім роботи на винос та доставки);Робота спортзалів, басейнів;Діяльність закладів з розміщення (крім готелів, санаторних і соціальних закладів);Міжобласні та міжнародні перевезення.

  Обмеження, передбачені жовтим рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів: 

  «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів);«зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів);Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів);іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

  Тобто для роботи та відвідування закладів на жовтому рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану лікарем, який проводив щеплення. 

  Термін дії “жовтого” сертифіката – 30 днів. Раніше він був чинним 120 днів. Нагадаємо, що мінімально можливі інтервали для доз вакцин:  Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21 день, Moderna – 28 днів, CoronaVac/Sinovac Biotech - 14 днів, Oxford/AstraZeneca – 28 днів.

  Червоний рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні. 

  Зокрема, забороняється: 

  Робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,Робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,Робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,Робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,Проведення масових заходів;Робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

  Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання. 

  “Жовтий” COVID-сертифікат не буде чинним для роботи та відвідування громадських закладів на червоному рівні епіднебезпеки. 

  Окрім того, чинними для будь-яких рівнів епіднебезпеки залишаються чинними такі норми: 

  забороняється робота закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% здобувачів освіти та співробітників;забороняється перебування на вулицях без документів, що посвідчують особузабороняється самовільно залишати місце самоізоляції чи обсервації. 

  Ці правила не скасовуються навіть за наявності COVID-документів. 

  Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил. 

  Водночас, починаючи з помаранчевого (сигнального) рівня, місцева влада може ухвалювати додаткові заходи щодо посилення протиепідемічних правил в регіоні. 

  Рішення щодо скасування червоного рівня ухвалюється Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі досягнення регіоном показників, які характеризують відсутність ознак, які б відповідали вказаному рівню.

  Переглядів 195
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua