31 травня 2023 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Звернення громадян
 • Публічна інформація
 • Регуляторна політика
  Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Очищення влади
 • Вивчення громадської думки
 • Правове забезпечення
 • Установи
 • Громадська рада при РДА
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Містобудування та архітектура
 • Вакансії
 • Протидія домашньому насильству
 • Служба у справах дітей
 • Протоколи комісії ТЕБ та НС
 • Діяльність спостережної комісії
 • COVID-19 район
 • Місцеві вибори 2020
 • Реєстр колективних договорів
 • Публічні закупівлі
  Внутрішньо переміщені особи

  АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
  Головна>Перелік об’єктів незавершеного будівництва>Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 10 грудня 2021
  141 Гвардія Наступу    Захісні споруди  Україна НАТО

  unnamed  Кримbezviz

  Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 10 грудня 2021

  Відсьогодні вводиться в дію Закон № 1489-IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». А саме починає діяти перший етап обмежень.

  Наближаються новорічні та різдвяні свята. Люди прикрашають свої оселі новорічними ялинками. Хвойне дерево можна придбати на ринку, де продаються дерева з лісгоспів та фермерських господарств. Але дехто вирішує економити, самовільно зрубавши ялинку в лісі або купуючи символи свята  в людей, що незаконно їх зрубали.

  Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український заклад вищої освіти. На цьому шляху вони зустрічають безліч труднощів. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів.

   

  П'ятниця, 10 грудня 2021 12:26

  Ковідний бюлетень Луцького району

  Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 та стану проведення вакцинації 

  П'ятниця, 10 грудня 2021 11:32

  Шановні краяни!

  10 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який засвідчив рівність усіх людей.

  Декларація проголошує, що кожна людина має всі права і свободи, що не можуть бути обмежені за ознаками раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного чи соціального походження, майнового, станового або іншого становища.

  Відзначення цього свята покликане привернути увагу до проблеми захисту прав людини, імплементації норм міжнародного права у сфері захисту прав людини у національне законодавство, посилення ролі міжнародної правозахисної діяльності для утвердження миру між державами.

  Це нагода ще раз заявити про значущість прав людини, необхідність глобальної солідарності, комунікації, взаємозв’язку і загальної людяності.

  За роки незалежності Україна закріпила на міжнародній арені статус вільної демократичної держави. Головним пріоритетом, на якому базується державна політика, є дотримання та захист прав і свобод громадян. Конституція України визнає людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку найвищою соціальною цінністю.

  Висловлюю щиру вдячність усім активістам і правозахисникам, які своєю діяльністю забезпечують дотримання прав, гарантованих Конституцією України та Загальною декларацією прав людини. Вірю, що завдяки спільній праці, ініціативності та волі ми забезпечимо утвердження принципу верховенства права, гуманізму та піднесення авторитету нашої держави.

  Вітаю з Днем прав людини та бажаю вам миру, стабільності та добробуту!

  З повагою, заступник голови

  Луцької райдержадміністрації

  Григорій Павлович

  Уряд затвердив старт експериментального проекту «Електронна черга перетину кордону». Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 9 грудня.

  Аграрії отримають державну підтримку у формі здешевлення страхових платежів при страхуванні своєї сільськогосподарської продукції. Постанову про порядок надання такої підтримки було прийнято на засіданні Уряду. Окрім цього було прийнято нормативний акт про затвердження граничного розміру, структури, порядку застосування страхових тарифів для страхування посівів озимої пшениці з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на період перезимівлі. 

  Президент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Якщо ви вакциновані двома дозами і маєте сертифікат у застосунку, то зможете отримати 1000 грн від держави і витратити їх на театри, кіно, музеї, спортзали, концерти, книги, внутрішні перевезення. Сьогодні Уряд ухвалив постанову щодо програми єПідтримка. Як вона працюватиме в Дії, дізнайтеся з сайту — https://e-aid.diia.gov.ua  

  11-12 грудня у замку Любарта (м. Луцьк) відбудуться консультації національних координаторів Люблінського трикутника на рівні заступників міністрів закордонних справ України, Польщі та Литви.

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua