21 вересня 2023 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Звернення громадян
 • Публічна інформація
 • Регуляторна політика
  Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Очищення влади
 • Вивчення громадської думки
 • Правове забезпечення
 • Установи
 • Громадська рада при РДА
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Містобудування та архітектура
 • Вакансії
 • Протидія домашньому насильству
 • Служба у справах дітей
 • Протоколи комісії ТЕБ та НС
 • Діяльність спостережної комісії
 • COVID-19 район
 • Місцеві вибори 2020
 • Реєстр колективних договорів
 • Публічні закупівлі
  Внутрішньо переміщені особи

  АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
  141 Гвардія Наступу    Захісні споруди  Україна НАТО

  unnamed  Кримbezviz

  Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 03 грудня 2021
  П'ятниця, 03 грудня 2021 17:18

  5 грудня – День Волонтера!

  У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера – International Volunteer Day.

  Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Його проголошенням у жовтні 1992 року Генеральна Асамблея ООН визначила піклування про людей з особливими потребами пріоритетним напрямом розвитку цивілізованості кожної держави. Україна, яка проходить дуже складний етап історичного розвитку, коли йде перехід до соціально орієнтованого суспільства і демократичної та відкритої держави, – демонструє визнання цінності людської особистості і засвідчує свою увагу до людей з особливими потребами. Державна політика у сфері захисту прав осіб з інвалідністю спрямована на забезпечення дотримання прав та свобод, гарантованих особам з інвалідністю законодавством України та міжнародно-правовими актами. Українське суспільство рухається до створення суспільства рівних можливостей для кожного громадянина.

  Проведення Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями орієнтоване на привернення уваги світової спільноти до проблем цієї категорії суспільства, вжиття заходів, спрямованих на заохочення, захист і забезпечення повного й рівного здійснення всіма особами з інвалідністю всіх прав людини й основоположних свобод.

  Це день кооперації усіх небайдужих для проведення аналізу фактичного становища і планування подальшої роботи щодо поліпшення життєвого рівня людей з особливими потребами, це символічне нагадування кожному з нас про особливу категорію суспільства, яка потребує постійного нагляду і допомоги.

  Моральна стійкість, цілеспрямованість, оптимізм та жага до життя, яку проявляють людей з обмеженими фізичними можливостями, є прикладом для наслідування, мотивує до роботи над собою і викликає щире захоплення та повагу.

  Окремо хочу висловити щиру вдячність усім, хто допомагає таким особливим громадянам нашого суспільства, виявляє щоденну турботу і милосердя. Завдяки вашій нелегкій праці створюються належні умови для інтеграції таких людей до суспільства, їхньої адаптації до умов життя.

  Щиро бажаю усім жителям нашого краю міцного здоров'я та оптимізму, сімейного затишку та благополуччя, миру та душевного спокою. Нехай біди оминають Ваші родини і життя буде щасливе і наповнене любов’ю.

  З повагою, заступник голови

  Луцької  райдержадміністрації

  Григорій Павлович

  П'ятниця, 03 грудня 2021 14:40

  Ковідний бюлетень Луцького району

  Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 та стану проведення вакцинації 

  UNEW.Digital — перша жіноча спільнота в Україні, яка дасть змогу жінкам не тільки здобувати нові практичні знання, а й сміливо реалізовувати власні цифрові ініціативи на рівні регіонів та цілої країни. 

  За ініціативи голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, незабаром в області реалізують проєкт зі створення електронної оплати проїзду в приміських  автобусах та міжміському транспорті.

  Законом на 2022 рік визначено

  01 грудня на засіданні комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики розглянули та підтримали підготовлений до другого читання законопроект №5148 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення якості харчових продуктів, що споживаються дітьми».

  Брифінг Волинської ОДА щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції, стану вакцинальної кампанії від COVID-19 у Волинській області та програми цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»

  2 грудня 2021 року робоча група контролю за дотриманням карантинних вимог у складі представників районної державної адміністрації, представників Держпродспоживслужби у Волинській області та представників відділу превенційної діяльності №1 районного відділу поліції ГУ НП у Волинській області провели моніторинг з дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів.

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua