Версія для друку
Середа, 30 травня 2012 08:26

Звернення громадян

Шановні жителі Луцького  району!

       

Вітаємо вас на веб-сторінці відділу документообігу та організаційної роботи апарату Луцької районної державної адміністрації. Відділ документообігу та організаційної роботи апарату райдержадміністрації забезпечує належний розгляд письмових і усних звернень та організацію особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації.

 Ця веб-сторінка допоможе вам знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації, порядок проведення особистих та виїзних прийомів громадян посадовими особами згідно з затвердженими графіками, роз’яснення та консультації з найбільш актуальних питань, що порушують громадяни у зверненнях.

 Ваше звернення може бути усним (викладене громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку, через телефонні «гарячі лінії» та записане (зареєстроване) посадовою особою) чи письмовим (надіслане поштою або передане громадянином до райдержадміністрації особисто чи  через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства).

 Також письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі  Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення http://zvernennia.voladm.gov.ua/lutskadm).

Тому радимо  в електронному зверненні зазначити поштову адресу, на яку може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби  зв’язку з Вами. Застосування електронного цифрового  підпису  при надсиланні електронного звернення не вимагається.

   Письмові звернення Ви можете  надіслати за адресою м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, або звернутися до райдержадміністрації відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань у Луцькій районній державній адміністрації. Телефон для довідок – 728 204.

    Листування між райдержадміністрацією та юридичними особами здійснюється письмово (окрім запитів на отримання публічної інформації).

 

2021

Про стан роботи   з розгляду звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації у І кварталі 2021 року

Про стан роботи з розгляду звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації у І півріччі 2021 року

 Про стан роботи з розгляду звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації за 9 місяців 2021 року

2020

Про стан роботи   з розгляду звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації за 2020 рік 

Про стан роботи   з розгляду звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації у І кварталі 2020 року

Про стан роботи з розгляду звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації у І півріччі 2020 року

Про стан роботи   з розгляду звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації 9 місяців 2020 року

 

Порядок заповнення електронного звернення 

 

 Порядок розгляду звернень громадян в райдержадміністрації

 

Телефон довіри  Волинської обласної державної адміністрації

 

Телефон довіри в Луцькій районній державній адміністрації

 

Переглядів 7573 Останнє редагування Вівторок, 05 жовтня 2021 17:09

Схожі матеріали