Версія для друку
Середа, 30 травня 2012 08:18

Герб та прапор


 

Основою герба Луцького району є щит, із заокругленими нижніми кутами, з виступом червоної калини, що символізує образ України. У верхній частині – напис “Луцький район”. Він є основою кріпосної вежі і підкреслює державну міць та розбудову регіону в усіх галузях.
По боках щита – триколосся – символ Святої Трійці та багатства земель району, які зображені на щиті. Жовтий колір та синій фон щита – державні кольори.
В центрі Герба – вершник, часів Галицько-Волинського князівства, що підкреслює славні історичні традиції. У руках воїн тримає прапор Волині, що символізує єднання земель нашого краю. Прапор району – прямокутне полотнище із співвідношенням сторін 1:1, з елементом Герба району в центрі на червоному тлі. З верхнього та нижнього правих кутів до Герба – трикутник білого кольору. Червоний колір є ознакою хоробрості і мужності, любові до свого Творця, засвідчує готовність пожертвувати життям заради Бога і Батьківщини. Білий колір – символізує чистоту і непорочність, честь і благородство.
Полотнище обрамлене зверху та знизу – жовтою, з зовнішньої сторони – голубою декоративною оторочками.    

Переглядів 5562 Останнє редагування Вівторок, 01 квітня 2014 13:33

Схожі матеріали