05 березня 2022 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
  • Керівництво
  • Звернення громадян
    Регуляторна політика
    Прес-центр
    Інвестиційний довідник
  • Публічна інформація
  • Каталог послуг
  • Очищення влади
  • Вивчення громадської думки
  • РДА звітує
  • Правове забезпечення
  • Державні реєстратори та ЦНАП
    Районні установи
  • Громадська рада при РДА
  • Оголошення
  • Реформи в Україні
  • Управління статистики інформує
  • Державний реєстр виборців
  • Соціальний захист населення
  • Запобігання проявам корупції
  • Містобудування та архітектура
  • Вакансії
  • Туризм
  • Протидія домашньому насильству
  • Служба у справах дітей
  • Протоколи комісії ТЕБ та НС
  • Діяльність спостережної комісії
  • COVID-19 район
  • Місцеві вибори 2020
  • Військовий резерв
  • Реєстр колективних договорів
  • Публічні закупівлі

    АРХІВ НОВИН

    « Вересень 2018 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1 2
    3 4 5 6 7 8 9
    10 11 12 13 14 15 16
    17 18 19 20 21 22 23
    24 25 26 27 28 29 30
      Луцьк  
    Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 17 вересня 2018

    16 вересня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Боярчук взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника лісового господарства

    Перш за все хочу подякувати Віктору Пінчуку, пані Олені, YES за цю фантастичну подію.

    Подивіться як змінився наш «Арсенал», як футуристично він зараз виглядає – підходу до аудиторії, до тих, хто виступає.

    Я дякую за це стратегічне бачення майбутнього, яке сьогодні ми маємо обговорити.

    Я дякую за те, що ми продовжуємо традицію, яку ми встановили на минулій Ялтинській конференції – ми віримо, що наша зустріч наступного року відбудеться в Ялті. Не колись, а наступного року. Ми маємо бути оптимістами.

    Серед запрошених на фестиваль були й діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що проживають у Луцькому районі.

    Про діючі норми закону Міністерство охорони здоров’я України і Міністерство освіти і науки України нагадали головам обласних та Київської міської державних адміністрацій офіційним листом

    «Мета Росії - окупувати Азовське море так само, як був окупований Крим. Це жорстке порушення міжнародного права, і ми не можемо це прийняти. Ми зміцнюємо наших військових там і порушуємо справу проти Росії в міжнародній постійній палаті третейського суду», - наголосив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю The Washington Post.

    Донедавна пенсійне посвідчення було документом, який підтверджує статус пенсіонера. Його пред'являли для користування пільгами у праві на проїзд в громадському транспорті, для одержання знижки при розрахунку в торговельній мережі чи аптеках. Такі посвідчення (пластикові картки, а подекуди ще й картонні) втрачають актуальність і незабаром залишаться у минулому. Адже нове електронне пенсійнепосвідчення (ЕПП) значно розширює можливості його користувача. Це сучасний багатофункціональний інструмент. Насамперед, документ поєднує в собі одночасно функції звичного для нас пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, що забезпечує чимало переваг для його власника. Функціонує така картка у терміналах будь-якого банку як в Україні так і за кордоном.

    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Луцька районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
    Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
    © 2014 lutskadm.gov.ua