Версія для друку
Четвер, 21 листопада 2019 10:02

21 листопада - День Гідності та Свободи

Уже шостий рік поспіль уся українська громада відзначає 21 листопада - День Гідності та Свободи. Ця дата є дуже важливою у календарі подій історії українського народу, адже сьогодні ми згадуємо події та героїв революцій 2004 та 2013 років.

         Основною метою становлення цього Дня на державному рівні є утвердження в Україні ідеалів демократії та свободи, усвідомлення національної приналежності та самобутності, підвищення рівня патріотизму.

         В кожному місті нашої країни згадують учасників та творців цих революцій, проводяться поминальні молебні, вечори – реквієми.

         Ці події в Україні початку ХХІ століття показують мужність та гідність наших громадян, які всупереч політичному режиму та тиску зі сторони влади не сиділи склавши руки, а відстоювали свої інтереси, думку та можливість відвоювати краще, європейське майбутнє.

          Представники кожної області України об’єдналися і згуртувалися для захисту демократії, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського майбутнього.

Відділ інформаційної діяльності, інформаційних

технологій та комунікацій з громадськістю

Переглядів 223