Версія для друку
П'ятниця, 15 листопада 2019 11:26

Керівники райдержадміністрації взяли участь в роботі сесії Луцької районної ради

14 листопада 2019 року відбулась 45 позачергова сесія районної ради сьомого скликання в якій взяли участь голова райдержадміністрації Тарас Яковлев, перший заступник голови Олександр Озінович та заступник голови Інна Бас, окремі керівники структур та організацій району. Із 34 депутатів зареєструвався 21 народний обранець.

До порядку денного були внесені наступні питання:

  1. Про підтримку депутатського запиту Перванчук О.Л. щодо виділення коштів.
  2. Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району.
  3. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
  4. Про надання земельної ділянки комунальної власності Луцької районної ради (кадастровий номер 0722886800:01:002:3006) площею 0,1051 га, розташованої на території Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області, у користування для будівництва та обслуговування будівель закладу освіти на умовах суперфіцію.
  5. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 «Про районний бюджет на 2019 рік».
  6. Про Звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України Зеленського В.О., Прем’єр - міністра України Гончарука О.В., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О.,
  7. Народного депутата України Рубльова В.В. щодо розблокування проведення видатків місцевих бюджетів за субвенцією з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій. Про звернення депутатів Луцької районної ради щодо недопущення включення Боратинської, Гіркополонківської, Заборольської, Княгининівської, Липинської, Підгайцівської територіальних громад до складу Луцької ОТГ без згоди жителів та депутатів вищезазначених громад.

 З усіх питань були прийняті відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності, інформаційних

технологій та комунікацій з громадськістю

Переглядів 303

Галерея зображень