Версія для друку
Вівторок, 13 серпня 2019 15:50

Готовність до нового навчального 2019-2020 року

Станом на перше вересня 2019 року в підпорядкуванні відділу освіти та культури Луцької РДА перебуватимуть 7 закладів загальної середньої освіти, щодо яких відділ є балансоутримувачем, забезпечує фінансування видатків на їх утримання, здійснює організаційно-розпорядчу та методично-консультативну діяльність, що визначена галузевим законодавством. Ще для 5 закладів дошкільної освіти відділ забезпечує методично-організаційний супровід їх діяльності. Всі інші заклади освіти Луцького району перебувають у підпорядкуванні об’єднаних територіальних громад, у повноваженнях створених ними органів управління та знаходяться на їх фінансуванні.

Станом на день звітування можемо говорити про 95% готовність закладів освіти до роботи в новому навчальному році.

В повному обсязі проведено заплановані роботи по поточному ремонту приміщень закладів (фарбування підлоги, поточні ремонти окремих класних кімнат, частин коридорів).

Особливу увагу в цьому році було приділено підготовці класних кімнат для першокласників та облаштування цих кімнат відповідним обладнанням для продовження впровадження нового етапу Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». За державні кошти та з залученням коштів місцевого бюджету на умовах співфінансування придбано дидактичний матеріал для початкових класів на загальну суму майже 500 тис. грн, сучасні меблі (одномісні парти та шкільні стінки) на суму майже 200 тис. грн, комп’ютерне обладнання (ноутбуки, фабрики друку на 300 тис. грн).

Користуючись залишками освітньої субвенції у 2019 році придбано 1 шкільний автобус, яким буде організовано підвезення до ЗЗСО с. Піддубці. Дані кошти дали можливість суттєво оновити матеріально-технічну базу. Зокрема вже придбано і поставлено в заклади 3 навчально-комп'ютерні комплекси (15+1) на суму 744 тис. грн, холодильники та морозильні камери (140 тис.грн), шкільні меблі для старших класів (375 тис. грн), спортивний інвентар та господарський реманент (200 тис. грн), обладнання для харчоблоків (200 тис. грн). На сьогодні триває процедура закупівлі 3 кабінетів фізики, 1 хімії, 1 біології.

Проведено повний комплекс підготовчих робіт і в закладах дошкільної освіти. Здійснювалося фарбування приміщень, ремонт санвузлів, поточний ремонт харчоблоків. На сьогодні всі 5 закладів дошкільної освіти готові прийняти дітей з 1 вересня 2019 року.

Відділ освіти та культури райдержадміністрації,

відділ інформаційної діяльності, інформаційних технологій

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Переглядів 169