Версія для друку
Середа, 07 серпня 2019 11:46

На Волині рятувальники під час рейду виявили паліїв сухої рослинності

Працівники Луцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області спільно з представником Управління з питань цивільного захисту Волинської обласної державної адміністрації та державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Волинській області провели профілактичний рейд щодо недопущення спалювання сухої рослинності в селах Гірка Полонка, Оздів, Лаврів, Баківці, Промінь, Полонка Луцького району.

У ході рейду було виявлено факти спалювання сухої рослинності. Зокрема у селі Гірка Полонка місцева жителька Валентина Ш. запалила сміття на присадибній ділянці, а в селі Полонка суху рослинність на городі поблизу житлового будинку та господарських споруд спалювала Валентина Н.

За результатами рейдових перевірок на порушниць складено адміністративні протоколи за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо заборони спалювання сухої трави та рослинних залишків, поінформовано про відповідальність перед законом за такі порушення.

Луцький міськрайонний відділ

Управління ДСНС України у Волинській області

Переглядів 279

Медіа