Версія для друку
Вівторок, 22 квітня 2014 17:29

Засідання громадської ради

22 квітня відбулося розширене засідання громадської ради при райдержадміністрації за участю голови районної державної адміністрації Юрія Цейка, заступника голови райдержадміністрації Арсена Сидорчука, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та окремих голів громадських організацій району, зокрема голови Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмили Лонюк, голови Луцької районної організації Червоного Хреста Євгенії Роюк, голови районної громадської організації «Жіноча рада» Тамари Козачук, голови ради ветеранів району Юрія Сургента.

На засіданні обговорювались питання соціального захисту постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС, інвалідів війни, учасників бойових дій та підготовки до відзначення в районі Дня матері та Дня сім’ї.

Голова райдержадміністрації закликав керівників громадських організацій активніше приймати участь в обговоренні питань, які виносяться на розгляд сесії районної ради, колегії райдержадміністрації, а також висловлювати свою позицію по всіх питаннях, які вирішуються в районі і впливають на розвиток територіальної громади.

P1090952P1090954

 

Відділ інформаційної діяльності,інформаційних

технологій та комунікацій з громадськістю


                              

 

 

Переглядів 738