Версія для друку
П'ятниця, 10 вересня 2021 15:53

Шановні спортсмени, працівники та ветерани сфери фізичної культури і спорту! Шановні жителі району!

Традиційно у другу суботу вересня ми відзначаємо свято, що об’єднує всіх, хто любить спорт і підтримує здоровий спосіб життя - День фізичної культури і спорту!

Це свято однаково вважають своїм олімпійські чемпіони, спортсмени, шкільні вчителі, а також всі, хто черпає в спорті енергію і бачить в ньому благодатну силу. Адже фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина. 

Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність спортсменам, наставникам і ветеранам за примноження переможних традицій і спортивної слави Луцького району.

У день професійного свята бажаю всім Вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом.

Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів.

Спортсменам зичу наполегливості, наснаги, удачі, вдалих стартів та підкорення нових спортивних висот. 

Нехай для кожного жителя району фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості. 

Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог!

З повагою, голова Луцької райдержадміністрації Володимир Кец

Переглядів 178