Версія для друку
Понеділок, 30 серпня 2021 15:07

Голова районної державної адміністрації провів щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 30 серпня 2021 року, Володимир Кец, голова Луцької районної державної адміністрації провів щотижневу апаратну нараду, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Озіновича, заступників голови Григорія Павловича та Валентини Рижук, керівників структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації.

Під час наради заслухано звіти про основні напрямки діяльності на минулому тижні та окреслено пріоритетні завдання на поточний тиждень.

У ході наради обговорено ряд робочих питань. Серед них – підсумки проведення заходів з відзначення 30-ї річниці незалежності України та аналіз окремих організаційних упущень, підготовка до засідання колегії райдержадміністрації та засідання сесії Луцької районної ради, активізація роботи робочої групи щодо легалізації лісопильних обєктів та нелегального обігу деревини на території району та проведення засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також були обговорені питання, пов’язані з передачею державного майна в оренду, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України.

За результатами наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Переглядів 236

Галерея зображень