Порядність, професіоналізм, сумлінність, відповідальність, пріоритет суспільних інтересів – це те, що очікують від державних службовців люди, які до нас звертаються зі своїми питаннями та проблемами.
Роблячи прості, щоденні кроки на своїй посаді Ви допомагаєте на високому рівні забезпечувати виконання функцій і завдань держави загалом. Від роботи держслужбовців залежить не лише добробут населення, а й імідж України на міжнародному рівні.
Щодня на своєму робочому місці Ви по цеглинці будуєте сильну європейську Україну. Ви вірите в щасливу долю Української держави навіть у найважчі часи. Тому сьогодні дякую кожному й кожній – за стійкість, ініціативу, професіоналізм і людяність.
Особлива відповідальність лягла на плечі українських держслужбовців після початку повномасштабного вторгнення. Завдяки кожному з Вас Україна досі незалежна, суверенна держава, здатна захистити себе. Сьогодні Ви продовжуєте залишатися на своїх робочих місцях, зберігаючи авторитет державної системи та забезпечуючи її безперебійну роботу.
Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, професійних успіхів та наснаги! Нехай кожен робочий день приносить нові досягнення, повагу людей і задоволення від результатів своєї роботи. Бажаємо мудрих рішень, витримки, оптимізму, добробуту, миру та злагоди у ваших родинах. Нехай чим швидше знову повернеться відчуття безпеки та впевненість у завтрашньому дні під мирним українським небом!
З повагою начальник Луцької районної військової адміністрації
Анатолій Костик