Версія для друку
Середа, 30 травня 2012 08:22

Енергозбереження

На реалізацію енергозберігаючих заходів у бюджетних установах та організаціях району (які не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад) у сфері впровадження прогресивних архітектурно-конструктивних рішень, поліпшення теплозахисних властивостей будівель, оптимізації режимів роботи систем теплопостачання, модернізації енергетичного обладнання у 2019 році виділено наступні кошти:

- Радомишльській сільській раді на реконструкцію ДНЗ с. Радомишль – 129,855 тис грн. з районного бюджету, кошти використано, поставлено 2 пожежні драбини;

- Коршівській сільській раді  на поточний ремонт ДНЗ та встановлення протипожежних дверей у приміщенні електрощитової – 251,500 тис грн. з районного бюджету, кошти використано;

- Романівській сільській раді на капітальний ремонт будинку культури с. Романів – 600,0 тис грн. (кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток) роботи завершено.

Відділу освіти та культури райдержадміністрації на:

- встановлення металопластикових вікон та дверей  в котельні ЗЗСО с. Воютин  - 20,0 тис грн. зрайонного бюджету, роботи виконано.

КП «Райтеплобут» на:

- капітальний ремонт та утеплення фасаду ЗЗСО с. Чаруків – 900 тис грн. з районного бюджету, роботи виконані;

- поточний ремонт даху ЗЗСО с. Радомишль – 200 тис грн. (р.б.), роботи виконано;

- поточний ремонт даху ЗЗСО с. Коршів – 225 тис грн. (р.б.), роботи виконано;

- поточний ремонт відмостки та цоколя ЗЗСО с. Коршів – 180 тис грн. (р.б.), роботи виконано.

Комунальним підприємством «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» проведено наступні заходи:

- замінено 2 дверей на нові металопластикові – 9,6тис грн.;

- замінено 5 вікон на нові металопластикові – 21,2 тис грн.;

- проведено повірку теплообчислювача та лічильника води, витрачено 3,53 тис грн.;

- замінено 5 радіаторів опалення, витрачено 13,0 тис грн.;

- замінено 6 засувок, 10 вентилів, 10 кранів опалювальної системи, витрачено 8,5 тис грн.;

Всі роботи були проведені за кошти медичної субвенції.

Комунальним некомерційним підприємством «Торчинська районна лікарняЛуцької районної ради»:

проведено заміну 2 газових котлів вартістю 61,3 тис гривень.

У комплексі  організаційно-технічних заходів з економії електричної енергії, впровадження енерго- та ресурсозберігаючих джерел світла, та систем освітлення у 2019 році впроваджено наступні заходи :

Проведено реконструкцію вуличного освітлення в с. Воютин, вул.Квіткова – 30,000 тис грн.( за рахунок районного бюджету).

В Радомишльській сільській раді у будинку культури с.Радомишль замінено лампи на енергозберігаючі ( LED Лампи 8 шт.) на суму 0,296 тис. грн. за рахунок місцевого бюджету.

В Піддубцівській сільській раді проведено реконструкцію системи освітлення в адмінприміщенні за рахунок місцевого бюджету на суму 6,8 тис.грн.

 Проведено нове будівництво вуличного освітлення в с.Чаруків, вул. Вокзальна  за рахунок районного бюджету на суму 133,132 тис.грн;

Проведено поточний ремонт вуличного освітлення в с.Чаруків, вул. Львівська за рахунок місцевого бюджету на суму 28,030 тис.грн

Проведено капітальний ремонт вуличного освітлення в с.Гаразджа Піддубцівської сільської ради, а саме: вул.Лісова, Вишнева на суму 59,000 тис.грн.за рахунок районного бюджету та вул.Вишнева, Сонячна на суму 52,590 тис.грн. за рахунок місцевого бюджету.

В с.Коршів по вул. Садова проведено вуличне освітлення та заміна ліхтарів за рахунок районного бюджету на  суму 100 000 грн;

У 2020 році заплановано впровадження таких заходів:

у комплексі організаційно-технічних заходів з економії електричної енергії, впровадження енерго- та ресурсозберігаючих джерел світла, та систем освітлення заплановано провести:

Радомишлською сільською радою заміну енергозберігаючих лампочок за рахунок місцевого бюджету в будинку культури на суму 0,500 тис.грн. та у адмінприміщенні сільської ради на суму 0,500 тис.грн.

у сфері впровадження прогресивних архітектурно – конструктивних рішень, поліпшення теплозахисних властивостей будівель у 2020 планується провести: заміну вікон на металопластикові в КП «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» на суму 49,000 тис.грн за рахунок районного бюджету; заміну дверей на металопластикові в КП «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» на суму 50,000 тис.грн за рахунок районного бюджету.

Радомишлська сільська рада планує встановлення енергозберігаючих вікон в будинку культури за рахунок місцевого бюджету на суму 15,000 тис.грн.

Віктор Велк 728159

Переглядів 7364 Останнє редагування Понеділок, 06 липня 2020 12:39

Схожі матеріали