Версія для друку
Середа, 03 лютого 2021 15:57

ЯК ОТРИМАТИ ДОПУСК (ПОСВІДЧЕННЯ) НА ПРАВО РОБОТИ ПОВ'ЯЗАНОЇ З ПЕСТИЦИДАМИ І АГРОХІМІКАТАМИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області продовжує проводити навчання з зацікавленими особами для отримання допусків та посвідчень на право здійснення робіт з пестицидами та агрохімікатами. На даний час навчання проходить в онлайн режимі. При проведенні навчань наголошується на дотриманні та виконанні вимог  Законів України «Захист рослин», «Про пестициди і агрохімікати», «Про бджільництво», «Про охорону навколишнього природного середовища», Державних санітарних правил транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві та інших нормативно-правових актів.

Суб’єкти  господарювання повинні допускати до робіт осіб, які пройшли спеціальну підготовку та мають на те відповідне посвідчення і допуск, яке  видається щороку (ст.18 Закону України «Про захист рослин», ст. 11 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» ). 

Порядок одержання такого допуску визначається Постановою КМУ від 18 вересні 1995 р. № 746. Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами та медичної книжки з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я .

Організації (установи), фізичні особи-підприємці та громадяни для отримання допуску, посвідчення повинні подати посадовим особам в управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області та в районах, заяву з наступними підтверджуючими документами:

- копію медичної книжки згідно форми, що визначено Постановою КМУ України № 746 від 18 вересня 1995 року;

а також з метою підтвердження особи, якій видається допуск ,посвідчення;

-  копію паспорта; 

- копія документу, що підтверджує про місце роботи та посада особи (трудова угода, наказ на призначення, свідоцтво підприємця,  інше);

Після проходження навчання та позитивного складання іспитів видаватимуться допуск та посвідчення на право роботи з пестицидами та агрохімікатами. 

Даний захід  проводиться БЕЗКОШТОВНО! 

Нагадуємо, що відповідальність за порушення законодавства у сфері захисту рослин несуть особи, винні у не проходженні спеціальної підготовки та неотриманні відповідного допуску та посвідчення на право проведення робіт, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею засобами захисту рослин тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову відповідальність згідно із Законом України «Про захист рослин». 

         Детальну інформацію можна отримати звернувшись до відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління  Держпродспоживслужби  у  Волинській області за телефоном 77-24-02 та за адресою м. Луцьк вул. Вахтангова, 10В.

Медична книжка

Заява

Переглядів 436